blat łazienkowy rodan 100 cm biały
Nr kat. 100551369
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 100 cm biały to model o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm. Prezentowany blat łazienkowy biały wniesie do wnętrza harmonię, przejrzystość, wrażenie nieskazitelnej czystości oraz większej przestrzeni. Idealnie gładki i matowy, podkreśli charakter nowoczesnej i minimalistycznej aranżacji. Łatwy w pielęgnacji produkt polskiej marki Rodan powstał z płyty laminowanej, która jest wysoce odporna na odbarwienia, żółknięcie oraz trwałe zabrudzenia. Produkt zachowuje doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji wilgotną ścierką bądź uniwersalnym środkiem czyszczącym. Powierzchnia blatu łazienkowego nie ulega zarysowaniom ani odkształceniom pod wpływem wilgoci.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 100 cm biały to model o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm. Prezentowany blat łazienkowy biały wniesie do wnętrza harmonię, przejrzystość, wrażenie nieskazitelnej czystości oraz większej przestrzeni. Idealnie gładki i matowy, podkreśli charakter nowoczesnej i minimalistycznej aranżacji. Łatwy w pielęgnacji produkt polskiej marki Rodan powstał z płyty laminowanej, która jest wysoce odporna na odbarwienia, żółknięcie oraz trwałe zabrudzenia. Produkt zachowuje doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji wilgotną ścierką bądź uniwersalnym środkiem czyszczącym. Powierzchnia blatu łazienkowego nie ulega zarysowaniom ani odkształceniom pod wpływem wilgoci.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 100 cm biały
Nr kat. 100551369
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






