blat łazienkowy rodan 160 cm biały
Nr kat. 100551351
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 160 cm biały to propozycja, która służy rozjaśnieniu wnętrza, optycznemu powiększeniu przestrzeni oraz zapewnieniu aranżacji wizualnej lekkości. Blat łazienkowy biały cechuje matowe wykończenie powierzchni. Uniwersalny kolor produktu o idealnie gładkim wykończeniu powierzchni sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, skutecznie eksponując akcenty kolorystyczne w postaci akcesoriów. Łatwy w pielęgnacji model, który dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach, mierzy 160 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Wykonany z płyty laminowanej, zapewnia odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz środki czyszczące. Produkt marki Rodan objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 160 cm biały to propozycja, która służy rozjaśnieniu wnętrza, optycznemu powiększeniu przestrzeni oraz zapewnieniu aranżacji wizualnej lekkości. Blat łazienkowy biały cechuje matowe wykończenie powierzchni. Uniwersalny kolor produktu o idealnie gładkim wykończeniu powierzchni sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, skutecznie eksponując akcenty kolorystyczne w postaci akcesoriów. Łatwy w pielęgnacji model, który dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach, mierzy 160 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Wykonany z płyty laminowanej, zapewnia odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz środki czyszczące. Produkt marki Rodan objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 160 cm biały
Nr kat. 100551351
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





