blat łazienkowy rodan 180 cm biały
Nr kat. 100551345
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 180 cm biały to model, który wniesie do pomieszczenia przejrzystość, wrażenie większej przestrzeni oraz nieskazitelnej czystości. Prezentowany blat łazienkowy biały znakomicie manipuluje złudzeniem optycznym, zapewniając aranżacji wizualną lekkość. Gładki model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Jest nie tylko łatwy w pielęgnacji, a również odporny na czynniki mechaniczne. Nie ulega zarysowaniom, odkształceniom, żółknięciu ani odpryskom. Ponadto nie odbarwia się pod wpływem środków czyszczących. Wymiary prezentowanego blatu łazienkowego białego marki Rodan sięgają 180 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 12 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 180 cm biały to model, który wniesie do pomieszczenia przejrzystość, wrażenie większej przestrzeni oraz nieskazitelnej czystości. Prezentowany blat łazienkowy biały znakomicie manipuluje złudzeniem optycznym, zapewniając aranżacji wizualną lekkość. Gładki model o matowym wykończeniu powierzchni powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Jest nie tylko łatwy w pielęgnacji, a również odporny na czynniki mechaniczne. Nie ulega zarysowaniom, odkształceniom, żółknięciu ani odpryskom. Ponadto nie odbarwia się pod wpływem środków czyszczących. Wymiary prezentowanego blatu łazienkowego białego marki Rodan sięgają 180 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 12 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 180 cm biały
Nr kat. 100551345
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





