blat łazienkowy rodan 120 cm biały
Nr kat. 100551363
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 120 cm biały to propozycja, która rozjaśni przestrzeń, zapewni aranżacji wizualną lekkość oraz wrażenie nieskazitelnej czystości. Uniwersalna barwa stanowi ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się w różnorodnych kompozycjach kolorystycznych. Prezentowany blat łazienkowy biały posiada gładką powierzchnię o matowym wykończeniu. Produkt powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Łatwy w pielęgnacji, a ponadto odporny na czynniki mechaniczne, nie ulega zarysowaniom, odbarwieniom ani odkształceniom. Wymiary blatu łazienkowego producenta Rodan sięgają 120 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Kolekcja objęta dwuletnią gwarancją dedykowana jest między innymi aranżacjom minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim i eklektycznym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 9 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 120 cm biały to propozycja, która rozjaśni przestrzeń, zapewni aranżacji wizualną lekkość oraz wrażenie nieskazitelnej czystości. Uniwersalna barwa stanowi ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się w różnorodnych kompozycjach kolorystycznych. Prezentowany blat łazienkowy biały posiada gładką powierzchnię o matowym wykończeniu. Produkt powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Łatwy w pielęgnacji, a ponadto odporny na czynniki mechaniczne, nie ulega zarysowaniom, odbarwieniom ani odkształceniom. Wymiary blatu łazienkowego producenta Rodan sięgają 120 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Kolekcja objęta dwuletnią gwarancją dedykowana jest między innymi aranżacjom minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim i eklektycznym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 9 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 120 cm biały
Nr kat. 100551363
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






