blat łazienkowy rodan 60 cm biały
Nr kat. 100551321
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 60 cm biały to propozycja, której odcień błyskawicznie rozjaśni wnętrze, zapewni aranżacji optyczną lekkość oraz wrażenie większej przestrzeni. Prezentowany blat łazienkowy w uniwersalnym, sterylnym i nieskazitelnym odcieniu bieli posiada matowe wykończenie idealnie gładkiej powierzchni. Łatwy w pielęgnacji produkt o wymiarach sięgających 60 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości wykonany został z płyty laminowanej. Blat łazienkowy wykazuje właściwości odporne na wilgoć, uszkodzenia powstałe wskutek stosowania środków czyszczących oraz czynników mechanicznych. Powierzchnia blatu łazienkowego Rodan nie ulega odbarwieniom, odkształceniom ani zarysowaniom, zachowując nieskazitelny wygląd przez długi okres użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 6 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 60 cm biały to propozycja, której odcień błyskawicznie rozjaśni wnętrze, zapewni aranżacji optyczną lekkość oraz wrażenie większej przestrzeni. Prezentowany blat łazienkowy w uniwersalnym, sterylnym i nieskazitelnym odcieniu bieli posiada matowe wykończenie idealnie gładkiej powierzchni. Łatwy w pielęgnacji produkt o wymiarach sięgających 60 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości wykonany został z płyty laminowanej. Blat łazienkowy wykazuje właściwości odporne na wilgoć, uszkodzenia powstałe wskutek stosowania środków czyszczących oraz czynników mechanicznych. Powierzchnia blatu łazienkowego Rodan nie ulega odbarwieniom, odkształceniom ani zarysowaniom, zachowując nieskazitelny wygląd przez długi okres użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 6 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 60 cm biały
Nr kat. 100551321
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






