słupek arco do zabudowy piekarnika/mikrofali 60x197 cm mdf folia granatowy mat podnośnik gazowy
Nr kat. 100407429
opis produktu
SŁUPEK ARCO DO ZABUDOWY PIEKARNIKA I MIKROFALÓWKI 60X197 CM MDF FOLIA GRANATOWY MAT PODNOŚNIK GAZOWY to model mierzący 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Powyższy mebel kuchenny z kolekcji Arco wyposażony został w dwie wnęki przeznaczone do montażu piekarnika oraz mikrofalówki. Słupek kuchenny z dwiema szafkami wspierają okucia Blum, która odpowiadają za system cichego domknięcia, sprzyjając bezpieczeństwu oraz wygodzie użytkowania. Kolekcję mebli kuchennych granatowych charakteryzuje matowa powierzchnia oraz ramka podkreślająca geometrię frontów. Seria Arco wykonana została z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej, wykazując zwiększoną odporność na uszkodzenia powodowane czynnikami mechanicznymi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne granatowe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
60 cm
Granatowy
Słupek
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SŁUPEK ARCO DO ZABUDOWY PIEKARNIKA I MIKROFALÓWKI 60X197 CM MDF FOLIA GRANATOWY MAT PODNOŚNIK GAZOWY to model mierzący 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości. Powyższy mebel kuchenny z kolekcji Arco wyposażony został w dwie wnęki przeznaczone do montażu piekarnika oraz mikrofalówki. Słupek kuchenny z dwiema szafkami wspierają okucia Blum, która odpowiadają za system cichego domknięcia, sprzyjając bezpieczeństwu oraz wygodzie użytkowania. Kolekcję mebli kuchennych granatowych charakteryzuje matowa powierzchnia oraz ramka podkreślająca geometrię frontów. Seria Arco wykonana została z płyty MDF foliowanej oraz laminowanej, wykazując zwiększoną odporność na uszkodzenia powodowane czynnikami mechanicznymi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne granatowe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
60 cm
Granatowy
Słupek
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek arco do zabudowy piekarnika/mikrofali 60x197 cm mdf folia granatowy mat podnośnik gazowy
Nr kat. 100407429
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







