słupek arco 3 szuflady do zabudowy piekarnika 60x197 cm mdf folia granatowy mat blum
Nr kat. 100407420
opis produktu
SŁUPEK ARCO 3 SZUFLADY DO ZABUDOWY PIEKARNIKA MDF FOLIA GRANATOWY MAT BLUM to propozycja wykonana z solidnej płyty MDF foliowanej oraz laminowanej. Prezentowany mebel kuchenny wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie ulegając zarysowaniom, odbarwieniom ani trwałym zabrudzeniom. Słupek do kuchni wyposażony został w innowacyjne okucia oraz prowadnice, dzięki czemu zapewnia ciche, bezpieczne i komfortowe domknięcie drzwi. Wnętrze produktu wypełniają trzy szuflady, wnęka odpowiednia do montażu piekarnika oraz pojemna szafka z drzwiami uchylnymi lewostronnie bądź prawostronnie. Wymiary powyższego słupka do kuchni wynoszą 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne granatowe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka z szufladami
60 cm
Granatowy
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SŁUPEK ARCO 3 SZUFLADY DO ZABUDOWY PIEKARNIKA MDF FOLIA GRANATOWY MAT BLUM to propozycja wykonana z solidnej płyty MDF foliowanej oraz laminowanej. Prezentowany mebel kuchenny wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie ulegając zarysowaniom, odbarwieniom ani trwałym zabrudzeniom. Słupek do kuchni wyposażony został w innowacyjne okucia oraz prowadnice, dzięki czemu zapewnia ciche, bezpieczne i komfortowe domknięcie drzwi. Wnętrze produktu wypełniają trzy szuflady, wnęka odpowiednia do montażu piekarnika oraz pojemna szafka z drzwiami uchylnymi lewostronnie bądź prawostronnie. Wymiary powyższego słupka do kuchni wynoszą 60 cm szerokości, 207 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne granatowe
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
Szafka z szufladami
60 cm
Granatowy
Meble kuchenne w stylu angielskim
Meble kuchenne w stylu uniwersalnym
Nowoczesny
Angielski
Klasyczny
Tradycyjny
Uniwersalny
Arco granatowy mat
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Arco granatowy mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Cokół w zestawie: | Nie |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Granatowy |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Granatowy mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek arco 3 szuflady do zabudowy piekarnika 60x197 cm mdf folia granatowy mat blum
Nr kat. 100407420
Zobacz inne z kolekcji
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







