słupek wysoki alba do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm płyta laminowana dąb halifax blum podn hk-xs
Nr kat. 100407143
opis produktu
Stylowy i praktyczny Słupek Wysoki Alba Do Zabudowy Piekarnika I Mikrofali 2 Szuflady Płyta Laminowana Dąb Halifax Blum Podnośnik Hk-Xs stanowi idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni, zapewniając zabudowę sprzętu AGD, dodatkowo wyposażony jest w szafkę z drzwiczkami z podnośnikiem HK-XS oraz dwie szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykaniem. Model słupka wykonany z solidnej płyty laminowanej, wyróżnia się frontem w odcieniu dębu Halifax, który idealnie współgra z białym korpusem, minimalistyczne frezowane uchwyty podkreślają elegancki i współczesny styl mebla.
Meble kuchenne
System meblowy
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowy i praktyczny Słupek Wysoki Alba Do Zabudowy Piekarnika I Mikrofali 2 Szuflady Płyta Laminowana Dąb Halifax Blum Podnośnik Hk-Xs stanowi idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni, zapewniając zabudowę sprzętu AGD, dodatkowo wyposażony jest w szafkę z drzwiczkami z podnośnikiem HK-XS oraz dwie szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykaniem. Model słupka wykonany z solidnej płyty laminowanej, wyróżnia się frontem w odcieniu dębu Halifax, który idealnie współgra z białym korpusem, minimalistyczne frezowane uchwyty podkreślają elegancki i współczesny styl mebla.
Meble kuchenne
System meblowy
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne białe
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Biały
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki alba do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm płyta laminowana dąb halifax blum podn hk-xs
Nr kat. 100407143
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.








