Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Szara łazienka z prysznicem

Produkty w tym stylu

Wysyłamy w 6 tygodni
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Szara łazienka z prysznicem Divena

Industrialne wnętrza niejedno mają imię. Choć styl ten ma określone cechy, może przybierać wiele obliczy – czego potwierdzeniem jest szara łazienka z prysznicem Divena. Aranżacja ta świetnie sprawdzi się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, które optycznie powiększą wykorzystane w niej jasne barwy.

Mała szara łazienka z prysznicem – industrialne wzory i materiały

Styl industrialny to jeden z gorętszych trendów ostatnich sezonów. W rzeczywistości jednak narodził się on już w latach 50. w Stanach Zjednoczonych, zaś pod koniec ubiegłego stulecia zaczął pojawiać się w polskich domach. Charakteryzuje się on surowością, prostotą, brakiem lub niewielką ilością dekoracji oraz funkcjonalnym minimalizmem. I choć zwykle kojarzy się on także z dużymi, otwartymi przestrzeniami, szara łazienka z prysznicem Divena jest dowodem na to, że nie musimy mieć dużego metrażu, by stworzyć industrialne wnętrze. Znacznie istotniejszą rolę niż metraż odgrywają tu bowiem umiejętnie dobrane materiały, kolory i wzory. Bazę aranżacji Divena stanowią duże, jasnoszare płytki imitujące beton. To jeden z najczęściej stosowanych materiałów w stylizacjach loftowych, więc kafle go przypominające tworzą wręcz idealne tło. Ponadto jasny odcień szarości w połączeniu z białym sufitem optycznie powiększają wnętrze, które mimo ograniczonego metrażu staje się bardziej przestronne. Warto też zwrócić uwagę na ozdobne srebrne fugi, subtelnie rozświetlające górną część ściany.

Mała łazienka z prysznicem szara – wyposażenie

Industrialny klimat aranżacji Divena podkreślają zastosowane elementy wyposażenia, cechujące się prostotą i funkcjonalnością. Postawiono tu przede wszystkim na biel i stal, które doskonale wpisują się w założenia stylu loftowego. Łazienka z prysznicem bez brodzika szara zyskuje na przestronności także za sprawą kabiny ze szklanymi ściankami – nie dominuje ona we wnętrzu, które dzięki temu wygląda na większe. Całości dopełnia sporych rozmiarów, prostokątne lustro, nadające pomieszczeniu głębi.

Udostępnij inspirację