Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Szara łazienka z drewnianą podłogą

Produkty w tym stylu

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
-49

49,99 zł/m2

99,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
-95

4,99 zł/szt

121,99 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 121,99 zł

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia

72,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 80,00 zł

Dostępny w różnych kolorach
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Szara łazienka z drewnianą podłogą Fresh Moss

Szara łazienka z drewnianą podłogą Fresh Moss to doskonały przykład funkcjonalnego minimalizmu, charakterystycznego dla stylu industrialnego. Dominują tu proste formy i stonowane barwy, a drewniane detale skutecznie ocieplają nieco surowe pomieszczenie.

Szara łazienka z drewnem – ponadczasowe połączenie barw

W aranżacji Fresh Moss uwagę zwracają przede wszystkim praktyczne strefy, wyznaczone przy pomocy ścianki działowej. Po jednej stronie znajduje się prysznic z toaletą, zaś po drugiej długi blat z dwiema umywalkami – części te tworzą dwie funkcjonalne, a zarazem zapewniające prywatność przestrzenie. Co więcej, aranżacja powstała na stosunkowo niewielkiej powierzchni, dlatego szara łazienka z drewnianą podłogą Fresh Moss to świetna propozycja nie tylko dla właścicieli dużych mieszkań czy domów. Bazę aranżacji Fresh Moss stanowi duet bieli i szarości, obecny przede wszystkim na ścianach oraz częściowo na podłodze. To ponadczasowe połączenie, które sprawdza się w wielu stylizacjach – optycznie powiększa wnętrze oraz nadaje mu świeży i lekki wygląd. Subtelne desenie i wzory na szarych płytkach pozwalają na dodatkowe wyodrębnienie poszczególnych stref. W aranżacjach w klimacie loftowym często wykorzystywanym materiałem jest również drewno. Drewniana podłoga w łazience zastosowana w części z umywalkami wspaniale ociepla pomieszczenie i nadaje nieco surowemu z zasady wnętrzu bardziej przytulny charakter. Imitujące drewno płytki tworzą także jedną ze ścian prysznica, co jest oczywistym nawiązaniem do posadzki w drugiej części łazienki.

Szara łazienka, drewniana podłoga i dodatki

Choć w łazienkach zazwyczaj stawia się na niewielkie okna, w tym przypadku zdecydowano się na ich większe wersje, co idealnie wpisuje się w założenia stylu industrialnego. Wpuszczają one do wnętrza mnóstwo światła dziennego, jednak odpowiednie szkło zapewnia niezbędną w łazience prywatność. Wyróżniającym się elementem są z kolei pionowe panele imitujące rośliny, którymi ozdobiono ściany w obu częściach łazienki. Natomiast duże lustra, sięgające od podłogi do sufitu, dodają każdej strefie pożądanej głębi.

Udostępnij inspirację