Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Surowa łazienka

Produkty w tym stylu

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Surowa łazienka

Surowa łazienka nie musi równać się z nudną aranżacją bez wyrazu oraz pustą przestrzenią. Wbrew pozorom łazienka w stylu nowoczesnym i surowym sprzyja wypoczynkowi, a matowe wykończenie płytek wspierane ogrzewaniem podłogowym zapewnia ciepło odczuwalne pod stopami. Surowa łazienka czerpie inspiracje z różnorodnych nurtów i estetyk – od łazienki w stylu loft, aż po aranżacje zen typowe dla łazienek w stylu Bali. Poznaj kilka naczelnych zasad aranżacji surowej łazienki, która właśnie wspina się na szczyt swojej kariery.

Zasada nr 1 – łazienka z betonową podłogą

To niestandardowe rozwiązanie, które jeszcze niedawno kojarzyło się wyłącznie z niewykończonym pomieszczeniem, dzisiaj stało się wiodącym rozwiązaniem w łazienkach w stylu loft i nowoczesnych. Beton to król surowej aranżacji, którą cechuje nie tylko oryginalny wygląd, ale także wysoka funkcjonalność. Łazienka z betonową podłogą o matowym wykończeniu jest przyjemna w użytkowaniu i łatwa w konserwacji, a ponadto stanowi idealną bazę do wyeksponowania minimalistycznego wyposażenia, metalowych mebli oraz geometrycznych dodatków.

Zasada nr 2 – szara łazienka

Szara łazienka to kwintesencja surowego stylu, który staje w opozycji do ekstrawaganckich i pełnych przepychu trendów. Prezentowana estetyka eksponuje piękno ukryte w prostocie i ascetycznej formie. Decydując się na jednolitą szarą łazienkę warto poeksperymentować z różnorodnymi fakturami – matowymi, połyskującymi, gładkimi lub strukturalnymi. W łazience szare płytki najpiękniej prezentują się w oryginalnej kombinacji betonu architektonicznego, glazury oraz kamienia. Tak zaaranżowana łazienka w stylu nowoczesnym wydaje się większa, bardziej zróżnicowana i ciekawsza.

Zasada nr 3 – łazienka z elementami drewnianymi

W łazience z betonową podłogą oraz szarą glazurą świetnie sprawdzi się motyw drewna. Zaprezentowana łazienka z płytkami drewnopodobnymi idealnie odwzorowuje naturalny materiał, a ponadto jest łatwa w pielęgnacji. Ten wyjątkowy akcent wniesie do dużej, jak i małej łazienki atmosferę przytulności. Co więcej, w przestronnych pokojach kąpielowych drewno pozwala oddzielić strefę relaksu, charakterystyczną dla łazienek w stylu SPA.

Udostępnij inspirację