Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka ze złotą armaturą

Produkty w tym stylu

Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
-53

89,00 zł/m2

192,99 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 192,99 zł

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
wanna prostokątna, akryl, 203 l

1489,00 zł/szt

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka ze złotą armaturą

Szczegół ma znaczenie. Czasem nawet większy, niż może się wydawać. Pewien niewielki element, zarówno w dużej łazience z wanną, jak i małej łazience z prysznicem, potrafi szybciej przyciągnąć uwagę niż patchworkowa mozaika na ścianie. Specjalistą w tej dziedzinie jest łazienka ze złotą armaturą, która stanowi tak zwaną „kropkę nad i”. Bateria w złotym odcieniu kojarzy się z luksusem, ponadczasową elegancją, a ponadto nadaje wnętrzu blasku – szczególnie pożądanego w łazienkach w stylu glamour. Sprawdź zatem jak w łazience ze złotymi dodatkami podkreślić ogromny potencjał koloru.

Kolory łazienki ze złotą armaturą

Złoty kolor jest klasyczny, a jednocześnie bardzo wszechstronny, co pozwala na jego zastosowanie w wielu wariacjach kolorystycznych, jak również różnorodnych stylach pomieszczeń. Dodatki i armatura w złotym kolorze sprawdzą się we wnętrzu zielonej łazienki, jak również granatowej łazienki, które aktualnie zasiadają na szczycie trendów. Jednak łazienka z miedzianymi dodatkami najlepiej wpisuje się w podstawową, klasyczną i ponadczasową paletę barw. Mowa o białej i czarnej łazience, które są synonimem elegancji i francuskiego szyku. W łazience marmur o biało-beżowym użyleniu fantastycznie podkreśli bogactwo złotych dodatków. Podobnie jak satynowa łazienka z czarnymi płytkami o nowoczesnym, artystycznym i abstrakcyjnym wzorze. Takie zestawienie wprowadza do wnętrza harmonię i szyk, które zawsze pozostaje w cenie.

Aranżacje łazienki ze złota baterią

Do jakich łazienek pasuje złota armatura? Miedziane dodatki oddają ukłon klasyce i przeszłości, dzięki czemu świetnie czują się w łazience w stylu retro tuż obok wanny wolnostojącej na lwich łapach oraz elementów inspirowanych odległymi dekadami. Jednak równie efektownie prezentują się w klasycznej łazience w stylu angielskim, gdzie obok pozłacanej baterii widnieją lamperie oraz kwieciste wzory w łazience z tapetą. Warto również zajrzeć do łazienki w stylu glamour, inspirowanej hollywoodzkim blichtrem lat 20-tych, gdzie łazienka ze złotą armaturą to absolutna podstawa. Jak wiadomo, nowoczesny styl opiera się przede wszystkim na minimalizmie, ale także eklektyzmie tworząc oryginalną całość zbudowaną z różnorodnych trendów. Dlatego w nowoczesnej łazience ze złotą armaturą obowiązuje jedna jedyna zasada, która ogłasza absolutny brak zasad. Tutaj łazienka z czarnymi płytkami na ścianie łączy się z naturalnym drewnem, a całość wzbogaca oświetlenie LED oraz złota bateria.

Udostępnij inspirację