Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka ze złotą armaturą

Produkty w tym stylu

Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
-53
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wanna prostokątna, akryl, 203 l

1489,00 zł/szt

Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Service image

Nie musisz być ekspertem, by mieć wymarzoną łazienkę

Łazienka ze złotą armaturą

Szczegół ma znaczenie. Czasem nawet większy, niż może się wydawać. Pewien niewielki element, zarówno w dużej łazience z wanną, jak i małej łazience z prysznicem, potrafi szybciej przyciągnąć uwagę niż patchworkowa mozaika na ścianie. Specjalistą w tej dziedzinie jest łazienka ze złotą armaturą, która stanowi tak zwaną „kropkę nad i”. Bateria w złotym odcieniu kojarzy się z luksusem, ponadczasową elegancją, a ponadto nadaje wnętrzu blasku – szczególnie pożądanego w łazienkach w stylu glamour. Sprawdź zatem jak w łazience ze złotymi dodatkami podkreślić ogromny potencjał koloru.

Kolory łazienki ze złotą armaturą

Złoty kolor jest klasyczny, a jednocześnie bardzo wszechstronny, co pozwala na jego zastosowanie w wielu wariacjach kolorystycznych, jak również różnorodnych stylach pomieszczeń. Dodatki i armatura w złotym kolorze sprawdzą się we wnętrzu zielonej łazienki, jak również granatowej łazienki, które aktualnie zasiadają na szczycie trendów. Jednak łazienka z miedzianymi dodatkami najlepiej wpisuje się w podstawową, klasyczną i ponadczasową paletę barw. Mowa o białej i czarnej łazience, które są synonimem elegancji i francuskiego szyku. W łazience marmur o biało-beżowym użyleniu fantastycznie podkreśli bogactwo złotych dodatków. Podobnie jak satynowa łazienka z czarnymi płytkami o nowoczesnym, artystycznym i abstrakcyjnym wzorze. Takie zestawienie wprowadza do wnętrza harmonię i szyk, które zawsze pozostaje w cenie.

Aranżacje łazienki ze złota baterią

Do jakich łazienek pasuje złota armatura? Miedziane dodatki oddają ukłon klasyce i przeszłości, dzięki czemu świetnie czują się w łazience w stylu retro tuż obok wanny wolnostojącej na lwich łapach oraz elementów inspirowanych odległymi dekadami. Jednak równie efektownie prezentują się w klasycznej łazience w stylu angielskim, gdzie obok pozłacanej baterii widnieją lamperie oraz kwieciste wzory w łazience z tapetą. Warto również zajrzeć do łazienki w stylu glamour, inspirowanej hollywoodzkim blichtrem lat 20-tych, gdzie łazienka ze złotą armaturą to absolutna podstawa. Jak wiadomo, nowoczesny styl opiera się przede wszystkim na minimalizmie, ale także eklektyzmie tworząc oryginalną całość zbudowaną z różnorodnych trendów. Dlatego w nowoczesnej łazience ze złotą armaturą obowiązuje jedna jedyna zasada, która ogłasza absolutny brak zasad. Tutaj łazienka z czarnymi płytkami na ścianie łączy się z naturalnym drewnem, a całość wzbogaca oświetlenie LED oraz złota bateria.

Udostępnij inspirację