Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z okrągłym lustrem

Produkty w tym stylu

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

649,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 668,00 zł

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z okrągłym lustrem

Moda zatacza koło, dosłownie. Okrągłe lustra znalazły się na celowniku efektownych łazienek w stylu loft, skandynawskim, nowoczesnym, rustykalnym, vintage oraz glamour. Tworzą efekt głębi, pełnią funkcje praktyczne, a także stanowią nieszablonową ozdobę. I mimo swoich niewielkich rozmiarów w porównaniu z lustrzaną taflą wmontowaną w ścianę - nie mają absolutnie żadnych kompleksów, aby „zagrać pierwsze skrzypce” aranżacji.

Okrągłe lustra centralne i pomocnicze

Idealna symetria w łazience z okrągłym lustrem to klucz do harmonii, wizualnej przejrzystości oraz poczucia odprężenia. Aby pomieszczenie spełniało powyższe oczekiwania, warto ulokować je w centralnym miejscu nad umywalką. Jeżeli chcesz wyeksponować okrągłe lustro, możesz wykorzystać wzorzystą mozaikę, albo farbę w głębokim i ciemniejszym kolorze pokrywając nią ścianę za lustrem. Odcień świerkowej zieleni lub szafirowego granatu będzie strzałem w dziesiątkę. Nie musisz od razu iść na całość – okrągłe lustra to także ciekawy dodatek, który spisze się świetnie w roli małego pomocnika. Mowa o powracających niczym bumerang lusterkach nożycowych w stylu lat 80-tych, montowanych w bocznych miejscach, a ciągle robiących ogromne wrażenie.

Okrągłe lustro – solo, duet czy trio?

Łazienki z okrągłym lustrem tworzą łagodny wydźwięk, a ponadto zachęcają, aby wprowadzić do wnętrza więcej geometrycznych akcentów, które w ciekawy sposób mogą ze sobą korespondować. Na ścianie warto zawiesić obok lub naprzeciwko siebie dwa okrągłe lustra, a także poeksperymentować z okrągłym, kwadratowym i prostokątnym modelem bawiąc się przy tym różnorodną skalą luster. Należy uważać, aby nie przesadzić z ilością okrągłym elementów. Paradoksalnie obły kształt jest najlepiej wyeksponowany w obecności armatury o kanciastej formie czy prostokątnego włącznika.

Udostępnij inspirację