Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z oknem do podłogi

Produkty w tym stylu

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z oknem do podłogi

Funkcjonalna łazienka z oknem do podłogi to oryginalne rozwiązanie. Okno ułatwia codzienne wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, gwarantuje relaks, a równocześnie sprawia, że pomieszczenie jest estetyczne i eleganckie. Podnosi komfort korzystania z łazienki, dlatego takie rozwiązanie cieszy się dużym powodzeniem. Zamontowane od podłogi, aż po sufit pozwoliło na wprowadzenie dużej ilości naturalnego światła, dzięki czemu łazienka stała się jasna i przytulna. Ciekawe rozwiązanie to okno narożne, które jeszcze bardziej doświetliło pomieszczenie i pozwoliło na podziwianie widoków na zewnątrz. Duże okno przysłonięte zasłoną umożliwiło na uzyskanie odrobiny prywatności w łazience bez rezygnacji z dostępu do naturalnego światła. Okrągłe lustro doskonale odbija światło, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Te zabiegi sprawiły, że łazienka swoim wyglądem przypomina pokój kąpielowy.

Biel i drewno

Biała łazienka z ceramicznym drewnem to bardzo popularne rozwiązanie. Wyróżnia się estetyką. Wielkoformatowe białe płytki z kolekcji OLA BIANCA wykończone satyną optycznie powiększyły przestrzeń. W celu zróżnicowania wystroju łazienki zastosowano białe płytki strukturalne z motywem fali, które stanowią element dekoracyjny pomieszczenia. Biel dodała wnętrzu przestronności, czystości oraz spokoju, co jest bardzo ważne w łazience z drewnianą podłogą. Ceramiczne drewnopodobne płytki znakomicie naśladują wygląd i strukturę tego naturalnego surowca. Drewniana ceramika została ułożona w francuską jodełkę, która dodała lekkości i elegancji całej aranżacji. Biel jest najlepszym dopełnieniem koloru drewna. Uwydatnia jego strukturę, barwę oraz usłojenie. Ten jasny kolor w połączeniu z naturalnym surowcem w zupełności wystarczy, aby uzyskać niepowtarzalny klimat we wnętrzu.

Złote dodatki

Decydując się na zastosowanie złotych dodatków, w postaci stojących baterii łazienkowych otrzymaliśmy luksusowy pokój kąpielowy. Ten kolor wprowadził do aranżacji elegancję i stał się dyskretnym elementem dekoracyjnym. Przyjmuje mało dominującą postać, ale wyróżniającą się na tle ponadczasowego połączenia bieli i drewna.

Udostępnij inspirację