Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z motywem kwiatowym

Produkty w tym stylu

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z motywem kwiatowym

Kwiaty to symbol szczęścia i nowego początku. Stanowią akcent podkreślający styl pomieszczenia. Odpowiadają za pozytywny nastrój i klimat. Ten motyw w łazience staje się obecnie coraz bardziej popularny. Wprowadza do wnętrza lekkość i romantyczny nastrój. Pozwala stworzyć miejsce idealne do relaksu i odpoczynku. Doskonale nawiązuje do natury nadając łazience indywidualny charakter. W nowoczesnych wnętrzach szczególnie modne są duże akcenty roślinne. Kwiatowy motyw w formie wielkoformatowego obrazu stał się głównym elementem dekoracyjnym tego pomieszczenia. Znakomicie prezentuje się na całej ścianie tworząc grafikę, co pozwoliło zamaskować drzwi, które zostały utrzymane w takim samym wzorze jak ściana.

Biały marmur

Motyw kwiatowy doskonale łączy się z białym marmurem i jego szarymi żyłkowaniami. Aby wprowadzić ten surowiec do wnętrza zastosowaliśmy płytki, które świetnie go naśladują. Tworzą piękną przestrzeń. Biała satynowa podstawa to ponadczasowa klasyka. Pozwoliła na wykreowanie bazy dla całej aranżacji. Kafle zostały położone zarówno na ścianie - glazura, jak i na podłodze – gres. Dzięki temu pomieszczenie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo ten zabieg stworzył wnętrze pełne luksusu i elegancji. Gładka glazura marumropodobna wydzieliła strefy w łazience – umywalkową i toaletową. W celu urozmaicenia całego projektu w górnej części ścian zostały użyte płytki strukturalne imitujące marmur. Oddzielono je od gładkiej glazury złotą listwą dekoracyjną.

Czarne i złote dodatki

Bardzo często biały marmur jest łączony nie tylko z motywem kwiatowym, ale również ze zdecydowanymi kolorami, takimi jak czerń, czy złoto. Ceramika łazienkowa – podwieszana misa WC oraz okrągła umywalka nablatowa – utrzymana w czarnej barwie tworzy akcent w pomieszczeniu dodając mu charakteru. Złote elementy – bateria umywalkowa, wykończenie lampy oraz listwy dekoracyjne nadają łazience szyku i wytworności. Połączenie czerni i złota pozwoliło stworzyć łazienkę, która jest nietypowa, zaskakująca, a zarazem elegancka.

Ł
Udostępnij inspirację