Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z motywem drewna

Produkty w tym stylu

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z motywem drewna

Szara łazienka inspirowana betonem, a może łazienka z płytkami imitującymi drewno? Tym razem nie trzeba wybierać, ponieważ łazienki z drewnem doskonale czują się w obecności industrialnego betonu oraz jego imitacji. Zapraszamy na szybką podróż po najmodniejszej aranżacji sezonu – szarej łazience z drewnem, która zaskakuje swoją harmonią oraz wyważoną temperaturą ciepła i chłodu.

Łazienka z elementami drewnianymi

Można pójść w stronę klasyki decydując się wyłącznie na podłogę w łazience z płytkami drewnopodobnymi. Ale można także sięgnąć po niesztampowe zastosowanie płytek imitujących drewno, które w łazienkach w stylu nowoczesnym służą wyeksponowaniu konkretnej strefy oraz wizualnemu oddzieleniu na przykład obszaru kąpielowego. W takiej adaptacji łazienki z drewnem nawet mała przestrzeń wydaje się większa, zróżnicowana i ciekawsza. Ciepły i kojący odcień łazienki z płytkami drewnopodobnymi pięknie kontrastuje z surowością szarych płytek tworząc nowoczesną i świeżą kompozycję.

Szara łazienka

W łazience szare płytki nie muszą być skazane na minimalizm oraz brak elegancji. Prezentowane płytki ścienne z kolekcji Cersanit Herra konfrontują jednolitą, matową i surową strukturę przypominającą cement z eleganckim wzorem inspirowanym francuską jodełką. Dzięki temu szara łazienka z betonową podłogą zyskuje elegancję, szyk i wyrafinowany charakter. Tę subtelną dekorację warto wykorzystać w centralnych punktach pomieszczenia. W łazience z okrągłym lustrem płytka o wzorze „chevron” podkreśli ciekawe połączenie geometrycznych motywów. Warto także przyjrzeć się samemu ułożeniu płytek, które sprzyja małym łazienkom. Strefa kąpielowa, jak również obszar toalety wyróżnia się spójnością. W łazience szare płytki z tej samej serii pokrywają zarówno podłogę, jak i ścianę, dzięki czemu przestrzeń zyskuje spójny, jednolity i przestrzenny charakter. Ta sama zasada dotyczy łazienki z prysznicem bez brodzika, gdzie płytka imitująca drewno tworzy swoistą, elegancką i oddzieloną od reszty pomieszczenia kabinę.

Łazienka bez okna

Bogactwo oświetlenia sprawia, że łazienka bez okna w niczym nie przypomina ponurej i ciemnej przestrzeni. W łazience z drewnem i płytką imitującą beton warto zastosować różne rodzaje oświetlenia – wiszące lampy industrialne przy lustrze, sufitowe oświetlenie LED, a także punktowe kinkiety oraz światła boczne rzucające rozproszone i nastrojowe oświetlenie. Światło pięknie podkreśla w łazience szare płytki oraz strukturę imitującą drewno. Ponadto jest niezwykle korzystne w wizualnym powiększeniu przestrzeni, uzyskaniu efektu głębi oraz stworzeniu kameralnej atmosfery.

Udostępnij inspirację