Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z dużym lustrem

Produkty w tym stylu

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

859,00 zł/szt

1449,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799,00 zł

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z dużym lustrem

To tylko lustro? Nie, to „aż” lustro, które w klaustrofobicznym korytarzu oraz małej łazience na poddaszu potrafi czynić cuda. Zarówno lustrzana tafla na całej powierzchni, jak również lustro w efektownej ramie oparte o ścianę prezentują się efektownie, a ponadto skutecznie powiększają wnętrze, dodają głębi oraz kamuflują mankamenty pomieszczenia.

Powiększenie małej łazienki

Małego metrażu nie da się powiększyć magiczną różdżką, ale łazienka z dużym lustrem potrafi skutecznie manipulować wzrokiem, a co za tym idzie - optycznie rozszerzyć i podwyższyć pomieszczenie. Lustro pokrywające ścianę na całej jej wysokości to metoda na niską łazienkę, z kolei lustro w kształcie poziomym jest idealnym rozwiązaniem dla wąskich wnętrz. Zasada jest prosta – im większe lustro, tym większa wydaje się łazienka.

Metoda na ciemną łazienkę

Dużo lustro doskonale odbija światło. Dlatego bez względu na dostęp do okna, łazienka z dużym lustrem fantastycznie odbije światło sztuczne, jak i naturalne. Ten efekt można wzmocnić nie tylko jasnym wyposażeniem, ale także oświetleniem led, lampką ustawioną naprzeciwko lub tuż przy lustrze. Smugi światła pięknie rozleją się po łazience, tym bardziej jeśli mamy do czynienia z połyskującą lub satynową powierzchnią płytek.

Porady do łazienki z dużym lustrem

Modne pomysły na łazienki z dużym lustrem czerpią inspiracje nie tylko z podróży w czasie wśród minionych dekad, ale także z różnych zakątków świata. Łazienka w stylu Bali posiada szczególne miejsce dla dużego lustra w rozmiarze XL usytuowanego na podłodze, którego drewniane ramy opierają się nonszalancko o ścianę. Podobnie ma się łazienka z dużym lustrem inspirowanym paryskim szykiem, którego złote ramy oparte o surową białą ścianę pokrywają misterne zdobienia. W łazience z dużym lustrem można potraktować omawiany element jako sposób na całościowe bądź częściowe pokrycie ściany, nie tylko za umywalką. Architekci spełniając odważne życzenia swoich klientów często uciekają się do montażu dużego lustra na suficie, które zdecydowanie podwyższa pomieszczenie. W przestrzennej łazience z dużym lustrem, a właściwie salonie kąpielowym, często wykorzystuje się lustro imitujące okno tuż nad wanną wolnostojącą, jeśli brak jej dostępu do naturalnego światła.

Udostępnij inspirację