Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z dodatkami w kolorze drewna

Produkty w tym stylu

999,00 zł/szt

Dostępny w różnych kolorach
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z drewnianym blatem Love You Navy

Aranżacje skandynawskie kojarzą nam się głównie z bielą i szarością. Łazienka z drewnianym blatem Love You Navy jest jednak doskonałym dowodem na to, że w tego typu wnętrzach sprawdzają się również inne, bardziej intensywne, czasem nieoczywiste barwy. Świetnie komponują się one z charakterystycznym dla stylizacji scandi drewnem.

Łazienka z drewnianym blatem i granatowymi płytkami

Główne zasady stylu skandynawskiego to proste, ergonomiczne formy, funkcjonalność, naturalne materiały i dekoracyjny minimalizm. Granatowa łazienka z drewnianym blatem Love You Navy idealnie się w te założenia wpisuje. Tło aranżacji tworzą granatowe płytki ścienne, które, mimo intensywnego, ciemnego odcienia, nie pomniejszają optycznie przestrzeni. Jest to też zasługą ciekawego wzoru przypominającego jodełkę, zdobiącego fragment ściany na wysokości toalety. Wzór ten jednocześnie nawiązuje do podłogi, na której także zastosowano drewnopodobne kafle w jasnym odcieniu brązu. Imitujące drewno płytki wprowadzają pożądany w skandynawskich stylizacjach naturalny akcent. Prawdziwe drewno, ze względu na panujące w łazience warunki, mogłoby nie zdać egzaminu. Znakomitym rozwiązaniem są więc kafle imitujące drewno, które łączą ciepły i przytulny charakter naturalnego materiału z zaletami płytek. Co więcej, drewno i granat to wyjątkowo udany duet, który pozwala na stworzenie skandynawskiej aranżacji nawet w oparciu o ciemne kolory.

Blat drewniany w łazience i inne elementy wyposażenia

Aranżacja Love You Navy to jednak nie tylko barwy, ale i elementy wyposażenia oraz dodatki, które w podobnym stopniu kształtują panującą w pomieszczeniu atmosferę. Blat drewniany pod umywalkę i wisząca, podłużna szafka w odcieniu zbliżonym do posadzki świetnie nawiązują do płytek podłogowych oraz wzoru na ścianie. Drewniany blat w łazience jest też niezwykle praktyczny, zapewniając sporo miejsca do przechowywania rozmaitych akcesoriów. Uwagę zwraca także narożny prysznic ze szklanymi ściankami o lekkiej, oszczędnej konstrukcji, wpisującej się w skandynawską stylistykę. Geometryczny kształt ma również toaleta, tworząca spójną kompozycję z narożną kabiną i prostokątną umywalką.

Udostępnij inspirację