Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z białymi meblami

Produkty w tym stylu

-20

199,00 zł/szt

249,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249,00 zł

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z białymi meblami

Moda na białą łazienkę trwa już tak długo, że właściwie wymknęła się ze sztywnych ram trendów. Stała się za to ponadczasową i wielokierunkową aranżacją, która nie zna terminu ważności, za to wyróżnia się wysoką odpornością na sezonowe „przypływy i odpływy”. A skoro pisaliśmy już o białych płytkach, marmurze i mozaice, skupmy się na łazience z białymi meblami, które kryją w sobie ogromny potencjał. Oto kilka powodów, dla których warto postawić na uniwersalne łazienki z białymi meblami.

Białe meble powiększają łazienkę

Jesteś właścicielem małej łazienki w bloku? A może zależy Ci na optycznym podwyższeniu małej łazienki na poddaszu? W pierwszym, jak i w drugim przypadku, odpowiedź brzmi tak samo. Łazienka z białymi meblami o połyskującej lub satynowej powierzchni, lakierowanych lub szkliwionych frontach, doskonale zagra złudzeniem optycznym dodając małym metrażom, jak również skosom przestronności oraz lekkości. Szafki wyposażone w system bezuchwytowy i otwierane przez naciśnięcie na front, zdadzą egzamin na szóstkę z plusem. Ponadto warto wziąć pod uwagę łazienkę z białymi meblami o podwieszanym montażu, dzięki czemu przestrzeń podłoga nie zostanie niepotrzebnie zagracona.

Łazienki z białymi meblami odbijają światło

Spójrzmy prawdzie w oczy - łazienka z oknem to luksus, na który rzadko można sobie pozwolić mieszkając w bloku. Dlatego przy pozbawionych naturalnego światła małych łazienkach, ratujemy się sztucznym oświetleniem, które nie zawsze spełnia oczekiwania. Właśnie dlatego na ratunek przychodzą łazienki z białymi meblami, które szczególnie przy połyskującym wykończeniu wyposażenia, pięknie odbijają światło tworząc jasną i lekką kompozycję.

Białe meble są prostsze w pielęgnacji

Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z ciemnymi meblami lub ciemnymi płytkami w łazience wie, że brązowa oraz czarna powierzchnia wymaga nieustannej konserwacji niemal przy każdej kąpieli. Z kolei łazienki z białymi meblami nie pozostawiają tak widocznych śladów kropel wody po prysznicu ani smug po czyszczeniu środkami chemicznymi. Już na samym wejściu białe łazienki wprowadzają wrażenie nieskazitelnej sterylności i przejrzystości.

Łazienki z białymi meblami to możliwości aranżacyjne

Białe meble są tak uniwersalne i zgodne z resztą palety barw, że wpiszą się w każdą, dosłownie każdą kolorystyczną kompozycję. Łazienki z białymi meblami i czernią to ponadczasowy klasyk. U boku naturalnego drewna lub jego imitacji łazienki z białymi meblami nabierają ciepła i odprężającego efektu spa. Z kolei w towarzystwie betonu wpisują się w charakter łazienki w stylu industrialnym. Stanowią też „uspokajający” element patchworkowej mozaiki na ścianie w łazience w stylu boho oraz neutralne wykończenie dla kafli zachowanych w estetyce retro. Właśnie dlatego łazienki z białymi meblami to nie tylko alternatywa dla minimalistów i miłośników łazienek w stylu skandynawskim. To także opcja dla fantazyjnych aranżacji, które potrzebują zrównoważenia w postaci wielozadaniowych mebli w kolorze neutralnej bieli.

Udostępnij inspirację