Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka na poddaszu z wanną

Produkty w tym stylu

Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż


Łazienka na poddaszu ze wanną

Łazienka na poddaszu bardzo często sprawia wrażenie trudnej do zaprojektowania. W sumie można by się z tym z godzić, ponieważ skosy mogą niektórym wydawać się problematyczne. My jednak udowadniamy, że wcale tak nie jest.

Biel, szarość i drewno

Wykorzystanie stonowanych barw – bieli, szarości i imitacji drewna pozwoliło na stworzenie ponadczasowego pomieszczenia. Zestawienie takich kolorów jest w obecnych czasach jednym z najczęściej wybieranych pomysłów na aranżację łazienki. Biel jest wspaniałym neutralnym kolorem, który doskonale współgra z naturalnymi odcieniami. Białe gładkie kafle z połyskiem doskonale łączą się z płytkami podłogowymi imitującymi naturalne drewno. Celowym zabiegiem jest przedłużenie podłogi na ścianę, która automatycznie stworzyła strefę kąpielową. Prawdziwy kolor i idealnie oddane słoje drewna wprowadzają do pomieszczenia ciepły i przytulny klimat. Kontrastu nadają jedna ściana pomalowana na ciemny szary kolor oraz szafka pod umywalkę w tym samym odcieniu. Wybierając zestawienie - bieli, szarości oraz drewna wnętrze będzie bardziej przyjazne, a zarazem eleganckie i atrakcyjne. Połączenie tych trzech kolorów jest uwielbiane przez architektów wnętrz, a także naszych Klientów.

Jasne i ciemne dodatki w łazience

Jasne i ciemne dodatki to doskonały i nierozłączny duet, który znakomicie się ze sobą komponuje. Pod wysoką i ciemną ścianą kolankową zainstalowano białą ceramikę – misę WC oraz bidet. Naturalnym rozwiązaniem stała się wanna wolnostojąca, która idealnie komponuje się z baterią podłogową w ciemnym kolorze. Umywalka znalazła się w miejscu, które umożliwia nam podczas korzystania swobodną wyprostowaną pozycję. Ciemna szafka pod białą umywalką pozwala na przechowywanie akcesoriów łazienkowych, a dzięki temu, że jest przedłużona może zostać wykorzystana na różne dekoracje. Naturalne światło wpadające przez okna dachowe doskonale rozjaśnia pomieszczenie i w ciągu dnia nie zmusza nas do używania sztucznego oświetlenia z ozdobnego żyrandola. Jasna ceramika i armatura w ciemnym kolorze wspólnie bardzo dobrze się prezentują, tworząc kontrast. Łazienki na poddaszu mają swój własny schemat. Gdy tylko go poznamy z łatwością zaprojektujemy wspaniały pokój kąpielowy.

Udostępnij inspirację