Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka na poddaszu z prysznicem

Produkty w tym stylu

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia

72,00 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 80,00 zł

Dostępny w różnych kolorach
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka na poddaszu z prysznicem

Łazienka na poddaszu nie musi być mała i ciemna. Nowoczesne środki aranżacyjne oraz dostępne możliwości pozwalają na stworzenie estetycznego i wygodnego wnętrza. Spadek dachu w tej łazience znajduje się tylko po jednej stronie pomieszczenia. To pozwoliło na postawienie ścianki działowej, za którą znajdują się podwieszane - misa WC i bidet. Po przeciwnej stronie wydzieliła ona strefę prysznicową, pozwalając na zamontowanie tradycyjnej kabiny z brodzikiem. Przestronna łazienka ze skosem umożliwiła również wygodne zamontowanie dwóch umywalek obok siebie.

Biel i drewno

Nowoczesne łazienki coraz częściej prezentują nawiązanie do natury. Królują w nich stonowane kolory - na przykład biel. Ta barwa doskonale rozjaśnia wnętrze. Pozwala stworzyć uniwersalną przestrzeń stanowiącą bazę dla naturalnych materiałów. Jest klasyczna i wiecznie modna. Sprawia, że wnętrze staje się minimalistyczne i potrafi dostosować się do każdego stylu. Duże jasne poziome płytki poszerzają optycznie wnętrze i nawiązują do szuflad szafek. Strefę umywalkową wydzielają białe kafle naśladujące pognieciony papier. Gra strukturą płytek pozwoliła urozmaicić wnętrze dodając wrażenie przestronności. Jest to doskonała dekoracja pomieszczenia, która nie zmieniła jednolitej barwy ścian. W neutralnym tle bieli najlepiej odnajduje się ceramiczne drewno. Pomieszczenie zostało przełamane płytkami podłogowymi imitującymi ten naturalny surowiec. Zostały one celowo wyciągnięte na ściankę działową wydzielając strefę prysznicową. Delikatne usłojenia oraz sęki doskonale ocieplają całe wnętrze. Współgrają z blatem podumywalkowym oraz półkami szafek łazienkowych. Białe ściany i drewniana podłoga sprawiają, że wnętrze łazienki wydaje się jeszcze większe, niż jest w rzeczywistości.

Chromowane i białe dodatki w łazience

Biało-drewniana łazienka została uzupełniona chromowaną armaturą i białą ceramiką. Jasne prostokątne umywalki zostały ustawione na podwieszanej szafce z drewnopodobnym blatem. Metaliczny odcień armatury umywalkowej i bidetowej oraz systemu prysznicowego stanowi akcent w stonowanym wnętrzu. Dwa okna dachowe wypełniają pomieszczenie naturalnym światłem. Całość tworzy harmonijną i nowoczesną łazienkę.

Udostępnij inspirację