Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Łazienka na niebiesko

Niebieska łazienka i jej wspaniałe oblicze

Chłodne odcienie niebieskiego obecnie są używane w prawie każdym pomieszczeniu w domu – także w łazience. W tym kolorze ludzie odnajdują relaks, odprężenie oraz spokój. Nie znudzi się on w miarę upływu czasu, ale warunek jest jeden – umiejętnie połącz go z innymi kolorami, takimi jak beżowy, szary czy naturalny odcień drewna.

Niebieski, beż i drewno

Niebieski to odcień neutralny, nieco chłodny, a nawet uniwersalny. Kojarzy się z oceanem i niebem – uspokaja, odświeża, daje pozytywne odczucia. Użyty tylko na dwóch ścianach będzie dobrym wyjściem. Nie przytłoczy pomieszczenia i nie ochłodzi go. Doda wnętrzu pozytywnej aury. Aby uzyskać doskonały efekt, niebieski kolor możesz dowolnie łączyć wykorzystując różne barwy. Jego wyrazisty akcent, który może wydawać się dominujący, warto przełamać stonowanymi płytkami w odcieniach beżu, szarości czy drewna. Gładkie matowe płytki zostały zestawione ze strukturalnymi kaflami o różnej fakturze, ale utrzymane w kolorystyce całej łazienki, jak powierzchnia za lustrem czy wnęka podświetlonej półki. Dodatkową ozdobą jest ściana cała pokryta płytkami w formie mozaiki. Delikatnie romantyczny nastrój wprowadzają kafle w kolorze beżowym, wzbogacone o akcent jasnego drewna na podłodze oraz drewnianego blatu pod umywalkę. Dzięki ich ciepłym barwom wnętrze nabiera jasności i przytulności. Takie połączenie kolorów - niebieskiego, beżowego, a także naturalnego drewna będzie sprawiało wrażenie, że łazienka wyda się większa, niż jest w rzeczywistości.

Łazienka z czarnymi dodatkami

Niebieski doskonale prezentuje się w towarzystwie czarnych dodatków. Wyrazistości temu nowoczesnemu pomieszczeniu dodają czarne matowe akcenty w postaci baterii umywalkowych, systemu prysznicowego, czy nawet delikatnych ram - lustra i wokół szklanego parawanu prysznicowego. Dodatkowym elementem ozdobnym jest niezabudowany syfon umywalki nablatowej. Stosując te zabiegi osiągnęliśmy w pomieszczeniu atmosferę pełną ciepła i pozytywnej energii.

Udostępnij inspirację

Produkty w tym stylu

Dostępny w 3-7 dni
Produkt ze zdjęcia

866,07 zł/szt

Dostępny w 3-7 dni
Produkt ze zdjęcia
Dostępny w 7-10 dni
Produkt ze zdjęcia
Dostępny w 7-10 dni
Produkt ze zdjęcia