Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka marmur czarny

Produkty w tym stylu

Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

179,99 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 137,97 zł

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka marmur czarny

Szlachetny surowiec, który sprawia, że wnętrze łazienki prezentuje się luksusowo to marmur. Właśnie dlatego powstały płytki, które idealnie imitują ten kamień. Zwróć uwagę na naszą aranżację, w której zostały one wykorzystane jako wiodący element projektu.

Marmur w roli głównej

Kafle imitujące marmur, tak jak jego naturalna postać, w nowoczesnych projektach mają za zadanie pokazywać jego chłodne i minimalistyczne oblicze. Jeżeli zdecydujemy się na użycie takiego materiału w całej łazience – na ścianach i podłodze – pomieszczenie będzie wyglądało tak, jakby zostało wykute z kamienia. Płytki marmuropodobone różnią się od siebie bogatą kolorystyką i wzornictwem. Paleta barw tych kafli - od jasnych po bardzo ciemne - umożliwia ich dokładne dopasowanie do nowoczesnego wnętrza. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest użycie zasady łączenia tego materiału w odpowiednim kontraście. Wzór marmuru idealnie wpisuje się w to założenie. Duża liczba oryginalnych grafik wykorzystana w zaprezentowanych przez nas płytkach daje wrażenie naturalności i niepowtarzalności. Najczęściej możemy spotkać wzory ze smugami i żyłowaniami w różnych barwach. Takie połączenie daje nam możliwość stworzenia w naszym wnętrzu poczucia luksusu i elegancji.

Czarne dodatki w łazience

Ciemne płytki imitujące marmur bardzo często są łączone z czarną armaturą i czarnymi dodatkami. Baterie umywalkowe, finezyjna wanna o owalnym kształcie z baterią stojącą oraz wieszak na ręczniki przyciągają wzrok każdego użytkownika, mimo, że nie wyróżniają się na tle wiodącego koloru w łazience. Takie połączenie nabiera wyrazistości i uwypukla dodane elementy. Dopełnieniem całej aranżacji jest lustro oraz odpowiednio dobrane żółte ciepłe światło, za sprawą którego w łazience panuje delikatnie mroczny klimat. Takie rozwiązanie proponujemy do wnętrza, w którym mamy do wykorzystania dużą przestrzeń.

Udostępnij inspirację