Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Klasyczna łazienka na poddaszu

Produkty w tym stylu

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Klasyczna łazienka na poddaszu

Elegancka łazienka w stylu nowoczesnym oddaje ukłon klasyce, pozostając jednocześnie wierną prostym i modernistycznym rozwiązaniom. Prezentowana aranżacja wyróżnia się ponadczasowym charakterem, dzięki czemu dzisiaj, jutro i za 10 lat zapewni to samo spektakularne wrażenie. Jeśli chcesz uzyskać podobny efekt, koniecznie zastosuj się do tych kilku cennych rad.

Gwiazda łazienki - marmur

Nie da się ukryć, że w łazience marmur robi wrażenie niezależnie od dekady i stylu. Szlachetna skała nie lubi przepychu, dlatego warto zapewnić jej rolę główną w łazience w stylu nowoczesnym. Dostępne na rynku liczne propozycje wzorów, kolorów oraz wykończeń zapewnią satysfakcję nawet najbardziej wymagającym estetom. W łazience marmur, jak również materiał imitujący naturalną skałę, o powiększonej skali oraz w postaci dużych płyt jest nie tylko szybki w montażu, ale także daje wrażenie większej przestrzeni. Niejednorodne wzornictwo o nieoczywistym rozmieszczeniu pozwala uzyskać jedyny w swoim rodzaju efekt oraz nutę indywidualności. Ponadto w łazience marmur jest synonimem elegancji, który nie potrzebuje obok siebie wielu dekoracyjnych elementów, aby pomieszczenie zyskało wysoki walor estetyczny.

Ponadczasowa czerń i biel

Biała łazienka z czarnymi dodatkami to duet idealny, doskonały, wyważony. Jasne tło z ciemnymi elementami tworzy pożądany przez oko kontrast, którym zachwycała się sama Coco Chanel. Ta charakterystyczna kolorystyka łazienek w stylu nowoczesnym, jak również klasycznym, pozwala na zabawę formą oraz geometrią. W łazience białe płytki dają złudzenie przestronniejszego i lżejszego pomieszczenia, zaś czerń to specjalista w tworzeniu głębi i wielowymiarowości.

Łazienka z drewnianą podłogą

Jak udoskonalić białą łazienkę z czarnymi dodatkami? A dokładniej – jak nadać jej przytulności i odrobiny ciepła? Jest pewne rozwiązanie, które niezależnie od aranżacji oraz wielkości pomieszczenia – sprawdza się zawsze, bez wyjątku. Mowa o łazience z drewnianą podłogą oraz drewnopodobną, która nadaje małej, jak i dużej łazience atmosfery przytulności oraz elementu salonu kąpielowego. W łazience z płytkami drewnopodobnymi można eksperymentować z ułożeniem – równoległe do węższej ściany optycznie powiększa przestrzeń, zaś charakterystyczna jodełka wniesie atmosferę francuskiego stylu.

Łazienka z dwoma umywalkami

Zaprezentowana łazienka z dwoma umywalkami jest szczególnie funkcjonalna, gdy o poranku lub z wieczornej toalety jednocześnie korzystają dwie osoby. Łazienka w stylu nowoczesnym często sięga po praktyczne rozwiązania, które idą w parze z estetycznym wyglądem. Całość prezentuje się szykownie i harmonijnie, dzięki zastosowanej symetrii w łazience z okrągłym lustrem w liczbie dwóch sztuk oraz adekwatnie podwójnym, wiszącym oświetleniem.

Udostępnij inspirację