Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Jasna łazienka z drewnem

Produkty w tym stylu

parawan jednoelementowy, uchylny, szkło 4 mm

429,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
-20

199,00 zł/szt

249,00 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249,00 zł

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Jasna łazienka z drewnem

Trendy żyją zmianą, ale to, czego oczekujemy od łazienki – pozostaje niezmienne. Poczucie odprężenia, spokoju i intymności w łazience w stylu spa pozwala zregenerować siły po całym dniu, a także ułatwia odpocząć oczom od krzykliwej feerii barw i wzorów. Nie bez powodu coraz więcej aranżacji ucieka w stronę naturalności, harmonii i japońskiego minimalizmu zachowanego w duchu zen. Zobacz jak stworzyć relaksującą łazienkę w stylu spa także w swoim domu.

Kolory ziemi i prosta forma

W łazience w stylu zen króluje naturalna paleta barw, która swoją spokojną kolorystyką pozwala złapać oddech. Beżowa łazienka daje nie tylko wrażenie lekkości i większej przestrzeni nawet w małej łazience na poddaszu, ale także przytulności. Podobny efekt, chociaż nieco chłodniejszy i bardziej sterylny, zapewnia biała łazienka, w której króluje powiew świeżości. Minimalizm świetnie czuje się w odcieniach szarych i brązowych. Łazienki w stylu zen trzymają się z daleka od dekoracyjnego wyposażenia, złota i wszystkiego co kojarzy się z barokiem, prestiżem, bogactwem czy estetyką glamour. Ten nurt bliższy jest ascetycznej formie, która wygrywa swoją uniwersalną prostotą. Lekkości dodają podwieszane szafki oraz toaleta, a także zabawa symetrią. Tutaj mniej znaczy więcej, a priorytetem łazienki w stylu spa jest wpisanie się w potrzeby właściciela oraz zapewniene najwyższego komfortu.

Naturalne materiały

Łazienki z drewnem to klucz do wnętrza w stylu spa. Obok płytek imitujących drewno, występują też elementy wykonane z naturalnego materiału. W charakter tej wyjątkowej estetyki wpisują się także łazienki z betonową podłogą. Najważniejsze, aby całość odbijała się echem naturalności. Dlatego warto pomyśleć o łazience z mchem na ścianie lub roślinie doniczkowej, która wniesie do wnętrza kontrast i energię. Ponadto sprawdzą się naturalne materiały, takie jak bawełna czy len w postaci transparentnych zasłon.

Łazienki w stylu spa – akcesoria

Mimo, iż łazienka w stylu spa stroni od licznych dekoracji i akcesoriów, to z pewnością znajdzie się w niej miejsce dla kilku ciekawych dodatków w minimalistycznym charakterze. Może to być drewniana drabinka na ręczniki lub prosty stołek. Mile widziane są również gliniane elementy, takie jak wazony, mydelniczki czy buddyjska pamiątka z podróży. Ponadto beżowe łazienki w stylu naturalnym pięknie wyeksponują subtelne rękodzieło. Należy pamiętać, że łazienka w stylu spa ceni sobie wysoką jakość i naturalność, a nie ilość i przepych.

Udostępnij inspirację