Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biała łazienka na poddaszu

Produkty w tym stylu

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 48h
Produkt ze zdjęcia
wanna prostokątna, akryl, 235 l

1219,00 zł/szt

Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia
Wysyłamy w 72h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Biała łazienka na poddaszu

Łazienka na poddaszu może wydawać się trudna w zaaranżowaniu, jednak w rzeczywistości wcale tak nie jest. Odwdzięczy ona się wyrazistym charakterem i dużą ilością światła. W pomieszczeniu ze skosami warto zastosować wannę, która nie potrzebuje wysokich ścian i sprawia, że będziesz cieszyć się kąpielą każdego dnia. Wysoka ścianka kolankowa pozwoliła na umieszczenie wiszącej misy WC, która doskonale wtopiła się w białą ścianę stając się praktycznie niewidoczną. Podobny zabieg umożliwił ukrycie szafki w strefie umywalki.

Biały marmur

Marmur w łazience staje się obecnie coraz bardziej popularny. To wspaniała alternatywa dla pomieszczenia. Jest wiele sposobów na zastosowanie tego wzoru, jednak najprostszym rozwiązaniem są płytki, które doskonale go imitują. To właśnie one najwierniej oddają ten naturalny kamień. Sprawiają, że wnętrze staje się eleganckie i klasyczne. W zależności od tego, czy marmur jest elementem wiodącym w aranżacji, czy tylko jej dopełnieniem, możemy uzyskać zupełnie inny efekt końcowy. Najbardziej luksusowa łazienka to taka, która prawie cała pokryta jest płytkami z tym wzorem. Wielkoformatowe kafle w marmurowym wykończeniu to niezwykłe rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w łazience. Możemy układać je zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Imitacja marmuru prezentuje niepowtarzalną strukturę smug i żył. Posiada naturalny urok i wdzięk. W nowoczesnym wnętrzu ukazuje swoje chłodne i minimalistyczne oblicze. Doskonale prezentuje się w towarzystwie jasnych barw – na przykład bieli. Ten kolor i marmur to szykowne zestawienie, gdzie biel wycofuje się i daje pierwszeństwo temu kamieniowi.

Czarne dodatki w łazience

Płytki imitujące marmur najlepiej harmonizują się w połączeniu z mocnym kolorem, takim jak na przykład czerń. Coraz częściej łączone są z armaturą i dodatkami w tym kolorze. Połączenie tej barwy i marmuru nadaje wnętrzu wyrazistości i uwypukla ciemne dekoracje. Funkcjonalnym elementem łazienki na poddaszu jest duże okno dachowe wykończone czarnymi ramami tworzącymi akcent na białej ścianie. Światło dzienne, które przez nie wpada doskonale rozświetla całą łazienkę.

Udostępnij inspirację