Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biała marmurowa łazienka

Biała marmurowa łazienka

Wzór białego marmuru w tej aranżacji gra pierwsze skrzypce. Projekt jasnej i przestronnej łazienki z wanną wolnostojącą powstał w błyszczącym stylu glamour. Wnętrze będzie wyglądać jeszcze efektowniej, gdy na tle imitacji tego kamienia wyeksponujemy złote i szklane dodatki.

Biały marmur – idealny motyw wiodący

Klasyczny marmur można zastąpić płytkami, które idealnie go imitują. Wizualnie, w praktyce nie da się ich odróżnić od naturalnego kamienia. Są one wytwarzane w kolorach i odcieniach, ale również i wzorach idealnie go naśladujących. Największą popularnością cieszy się biały marmur. Prezentuje się on luksusowo i stylowo, dopełniając wystrój łazienki. Nie zakłóca jej czystego klimatu. Tło utworzone z takich płytek dużego formatu zostało rozświetlone jedynie delikatnymi szarymi liniami. Aby urozmaicić białą podstawową barwę użyto płytek gładkich i strukturalnych na całych powierzchniach ścian. Dzięki ciepłej barwie oświetlenia mają one o wiele bardziej widoczny wzór. Ściana działowa marmuropodobna dzieli pomieszczenie na strefę relaksu oraz strefę kąpieli. Mimo dużej ilości jasnego koloru łazienka jest elegancka i przytulna. Dodatkowym akcentem są płytki podłogowe drewnopodobne ułożone w tradycyjną jodełkę. Imitując parkiet jeszcze bardziej podkreślają luksusowość wnętrza. Można by się pokusić o nazwanie tego pomieszczenia nie pokojem, a wręcz eleganckim salonem kąpielowym.

Złote i szklane dodatki w łazience

Złoto jest początkiem do stworzenia łazienki w stylu glamour. Niepowtarzalną fakturę marmuropodobnych kafli można łączyć z tym kolorem, jak również ze szklanymi dodatkami. Duży nacisk został położony na złote dodatki w postaci szafki pod umywalkę, która przypomina szklaną gablotę ze złotymi ramkami. Uzupełnieniem światła dziennego, uzyskanego z dużego okna w strefie kąpielowej jest złoty żyrandol ze szklanymi, przeźroczystymi kloszami oraz oświetlenie o ciepłej żółtej barwie we wnęce tworzącej półkę. Aby nie utracić lekkości pomieszczenia warto zastosować nowoczesną ceramikę, która będzie dopełnieniem całej aranżacji. Spójność uzyskano poprzez powtarzanie owalnych i okrągłych kształtów dodatków takich jak, biała umywalka, wolnostojąca wanna, czy nawet półokrągłe lustro. Cenne surowce – marmur i złoto, zestawione w jednym pomieszczeniu zapewnią zmysłowy, elegancki i luksusowy rezultat.

Udostępnij inspirację

Produkty w tym stylu

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia
Dostępny w 3-7 dni
Produkt ze zdjęcia
Dostępny w 3-7 dni
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia