wanna przyścienna cersanit crea 170x82 cm owalna biały połysk s301-301
Nr kat. 100236480








opis produktu
Wanny wolnostojące z kolekcji Crea od Cersanit to prestiżowe wyposażenie dla każdego miłośnika relaksujących gorących kąpieli. Nowoczesny design opiera się na smukłym owalnym kształcie i białym kolorze akrylowej powierzchni. Ergonomiczny kształt zapewnia użytkownikowi maksymalną wygodę i swobodę ruchów, a także zagospodarowanie powierzchni bocznej na akcesoria czy kosmetyki. Wanna ma 170 cm długości i 83 cm szerokości oraz aż 270 litrów objętości do przelewu i 44 cm głębokości. W komplecie znajdziemy elementy potrzebne do montażu: nogi wanny oraz syfon. Producent zapewnia aż 10 lat okresu gwarancyjnego.
Szczegóły Produktu
| Zgłoś remont: | TAK |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | S301-301 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X84X62 CM |
| Waga brutto: | 52 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Wanny wolnostojące z kolekcji Crea od Cersanit to prestiżowe wyposażenie dla każdego miłośnika relaksujących gorących kąpieli. Nowoczesny design opiera się na smukłym owalnym kształcie i białym kolorze akrylowej powierzchni. Ergonomiczny kształt zapewnia użytkownikowi maksymalną wygodę i swobodę ruchów, a także zagospodarowanie powierzchni bocznej na akcesoria czy kosmetyki. Wanna ma 170 cm długości i 83 cm szerokości oraz aż 270 litrów objętości do przelewu i 44 cm głębokości. W komplecie znajdziemy elementy potrzebne do montażu: nogi wanny oraz syfon. Producent zapewnia aż 10 lat okresu gwarancyjnego.
Szczegóły Produktu
| Zgłoś remont: | TAK |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | S301-301 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X84X62 CM |
| Waga brutto: | 52 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna cersanit crea 170x82 cm owalna biały połysk s301-301
Nr kat. 100236480
Cena katalogowa: 5 249 zł/szt
opis produktu
Wanny wolnostojące z kolekcji Crea od Cersanit to prestiżowe wyposażenie dla każdego miłośnika relaksujących gorących kąpieli. Nowoczesny design opiera się na smukłym owalnym kształcie i białym kolorze akrylowej powierzchni. Ergonomiczny kształt zapewnia użytkownikowi maksymalną wygodę i swobodę ruchów, a także zagospodarowanie powierzchni bocznej na akcesoria czy kosmetyki. Wanna ma 170 cm długości i 83 cm szerokości oraz aż 270 litrów objętości do przelewu i 44 cm głębokości. W komplecie znajdziemy elementy potrzebne do montażu: nogi wanny oraz syfon. Producent zapewnia aż 10 lat okresu gwarancyjnego.
Szczegóły Produktu
| Zgłoś remont: | TAK |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 270 L |
| Kod producenta: | S301-301 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X84X62 CM |
| Waga brutto: | 52 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


