wanna narożna lewa cersanit crea 170x82 cm asymetryczna biały połysk s301-329
Nr kat. 100323021





opis produktu
Narożna wanna wolnostojąca CREA to rozwiązanie dla osób pragnących połączyć monolityczne piękno wanny wolnostojącej z aspektem funkcjonalnym w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Wolnostojąca wanna przyścienna umożliwia zastosowanie zarówno armatury ściennej jak i na wannowej – możliwość wiercenia otworów w rancie wanny. Wyrób jest również wyposażony w wygodną przestrzeń na przybory kąpielowe w postaci komfortowej półki, przylegającej do ściany. Do produkcji wyrobu zastosowano doskonałej jakości akryl - materiał tłumiący dźwięk uderzającej wody i sprawiający, że powierzchnia wanny jest ciepła i przyjemną w kontakcie. Przyjemna temperatura kąpieli utrzymuje się dłużej. Poza solidną konstrukcją, wolnostojącą wannę akrylową wyróżnia waga, która jest niższa od wyrobów z konglomeratu. W komplecie znajduje się syfon klik-klak w kolorze chrom oraz stelaż z regulowanymi nóżkami. Osobno dostępne są syfony z korkiem klik-klak w kolorze białym, czarnym i złotym.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 235 L |
| Kod producenta: | S301-329 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X84X61,5 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Narożna wanna wolnostojąca CREA to rozwiązanie dla osób pragnących połączyć monolityczne piękno wanny wolnostojącej z aspektem funkcjonalnym w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Wolnostojąca wanna przyścienna umożliwia zastosowanie zarówno armatury ściennej jak i na wannowej – możliwość wiercenia otworów w rancie wanny. Wyrób jest również wyposażony w wygodną przestrzeń na przybory kąpielowe w postaci komfortowej półki, przylegającej do ściany. Do produkcji wyrobu zastosowano doskonałej jakości akryl - materiał tłumiący dźwięk uderzającej wody i sprawiający, że powierzchnia wanny jest ciepła i przyjemną w kontakcie. Przyjemna temperatura kąpieli utrzymuje się dłużej. Poza solidną konstrukcją, wolnostojącą wannę akrylową wyróżnia waga, która jest niższa od wyrobów z konglomeratu. W komplecie znajduje się syfon klik-klak w kolorze chrom oraz stelaż z regulowanymi nóżkami. Osobno dostępne są syfony z korkiem klik-klak w kolorze białym, czarnym i złotym.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 235 L |
| Kod producenta: | S301-329 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X84X61,5 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa cersanit crea 170x82 cm asymetryczna biały połysk s301-329
Nr kat. 100323021
Cena katalogowa: 5 249 zł/szt
opis produktu
Narożna wanna wolnostojąca CREA to rozwiązanie dla osób pragnących połączyć monolityczne piękno wanny wolnostojącej z aspektem funkcjonalnym w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Wolnostojąca wanna przyścienna umożliwia zastosowanie zarówno armatury ściennej jak i na wannowej – możliwość wiercenia otworów w rancie wanny. Wyrób jest również wyposażony w wygodną przestrzeń na przybory kąpielowe w postaci komfortowej półki, przylegającej do ściany. Do produkcji wyrobu zastosowano doskonałej jakości akryl - materiał tłumiący dźwięk uderzającej wody i sprawiający, że powierzchnia wanny jest ciepła i przyjemną w kontakcie. Przyjemna temperatura kąpieli utrzymuje się dłużej. Poza solidną konstrukcją, wolnostojącą wannę akrylową wyróżnia waga, która jest niższa od wyrobów z konglomeratu. W komplecie znajduje się syfon klik-klak w kolorze chrom oraz stelaż z regulowanymi nóżkami. Osobno dostępne są syfony z korkiem klik-klak w kolorze białym, czarnym i złotym.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 170 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Bestseller: | Tak |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 235 L |
| Kod producenta: | S301-329 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 172X84X61,5 CM |
| Waga brutto: | 43 kg |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.



