wanna przyścienna cersanit crea 150x80 cm owalna biały połysk s931-033
Nr kat. 100558571







opis produktu
Wanna przyścienna Cersanit Crea 150x80 cm owalna biały połysk S931-033 to propozycja, która łączy wygodę codziennego użytkowania z nowoczesnym, subtelnym designem. Wykonana z trwałego akrylu w odcieniu czystej bieli, wykończona w delikatnym połyski, nadajw łazience wrażenie świeżości i przestronności. Owalny kształt misy sprzyja relaksowi, a pojemność 235 litrów pozwala na komfortową kąpiel. Model o wymiarach 150 cm długości, 80 cm szerokości i 58 cm wysokości wyposażony jest w zintegrowaną obudowę, środkowy odpływ oraz syfon w eleganckim kolorze chrom. Stabilne nogi w zestawie ułatwiają montaż i zapewniają solidne osadzenie wanny. Jako model przyścienny, doskonale komponuje się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim czy minimalistycznym. Gwarancja wynosi dziesięć lat.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 235 L |
| Kod producenta: | S931-033 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X82X60 CM |
| Waga brutto: | 45 kg |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Wanna przyścienna Cersanit Crea 150x80 cm owalna biały połysk S931-033 to propozycja, która łączy wygodę codziennego użytkowania z nowoczesnym, subtelnym designem. Wykonana z trwałego akrylu w odcieniu czystej bieli, wykończona w delikatnym połyski, nadajw łazience wrażenie świeżości i przestronności. Owalny kształt misy sprzyja relaksowi, a pojemność 235 litrów pozwala na komfortową kąpiel. Model o wymiarach 150 cm długości, 80 cm szerokości i 58 cm wysokości wyposażony jest w zintegrowaną obudowę, środkowy odpływ oraz syfon w eleganckim kolorze chrom. Stabilne nogi w zestawie ułatwiają montaż i zapewniają solidne osadzenie wanny. Jako model przyścienny, doskonale komponuje się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim czy minimalistycznym. Gwarancja wynosi dziesięć lat.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 235 L |
| Kod producenta: | S931-033 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X82X60 CM |
| Waga brutto: | 45 kg |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna przyścienna cersanit crea 150x80 cm owalna biały połysk s931-033
Nr kat. 100558571
Cena katalogowa: 5 039 zł/szt
opis produktu
Wanna przyścienna Cersanit Crea 150x80 cm owalna biały połysk S931-033 to propozycja, która łączy wygodę codziennego użytkowania z nowoczesnym, subtelnym designem. Wykonana z trwałego akrylu w odcieniu czystej bieli, wykończona w delikatnym połyski, nadajw łazience wrażenie świeżości i przestronności. Owalny kształt misy sprzyja relaksowi, a pojemność 235 litrów pozwala na komfortową kąpiel. Model o wymiarach 150 cm długości, 80 cm szerokości i 58 cm wysokości wyposażony jest w zintegrowaną obudowę, środkowy odpływ oraz syfon w eleganckim kolorze chrom. Stabilne nogi w zestawie ułatwiają montaż i zapewniają solidne osadzenie wanny. Jako model przyścienny, doskonale komponuje się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim czy minimalistycznym. Gwarancja wynosi dziesięć lat.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Crea |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
| Strona wanny: | Przyścienna |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 235 L |
| Kod producenta: | S931-033 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kolor syfonu: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: |
|
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X82X60 CM |
| Waga brutto: | 45 kg |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieMożesz potrzebować
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


