wanna do zabudowy excellent pryzmat 200x90 cm prostokątna biały połysk waex.pry20wh
Nr kat. 100344504




opis produktu
Wanna Prostokątna 200x90 Excellent PRYZMAT jest doskonałym wyborem dla osób szukających luksusu do swojej łazienki. Ten prostokątny model ma atrakcyjny, biały kolor, który sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądać nowocześnie i elegancko. Prostokątny kształt wanny połączony z przestronną, płaską powierzchnią oferuje wysoki poziom komfortu podczas kąpieli. Produkt jest wykonany z wytrzymałego akrylu z połyskującą powłoką, nadającą mu estetycznego wyglądu. 2-metrowa wanna ma pojemność 380 litrów oferującą relaks w pełnym wymiarze! Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 200 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 150.000 |
| Szerokość dna wanny: | 61.000 |
| Pojemność wanny: | 380 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY20WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 203X93X49 CM |
| Waga brutto: | 38.700 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Wanna Prostokątna 200x90 Excellent PRYZMAT jest doskonałym wyborem dla osób szukających luksusu do swojej łazienki. Ten prostokątny model ma atrakcyjny, biały kolor, który sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądać nowocześnie i elegancko. Prostokątny kształt wanny połączony z przestronną, płaską powierzchnią oferuje wysoki poziom komfortu podczas kąpieli. Produkt jest wykonany z wytrzymałego akrylu z połyskującą powłoką, nadającą mu estetycznego wyglądu. 2-metrowa wanna ma pojemność 380 litrów oferującą relaks w pełnym wymiarze! Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 200 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 150.000 |
| Szerokość dna wanny: | 61.000 |
| Pojemność wanny: | 380 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY20WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 203X93X49 CM |
| Waga brutto: | 38.700 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy excellent pryzmat 200x90 cm prostokątna biały połysk waex.pry20wh
Nr kat. 100344504
Cena katalogowa: 2 600 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wanna Prostokątna 200x90 Excellent PRYZMAT jest doskonałym wyborem dla osób szukających luksusu do swojej łazienki. Ten prostokątny model ma atrakcyjny, biały kolor, który sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądać nowocześnie i elegancko. Prostokątny kształt wanny połączony z przestronną, płaską powierzchnią oferuje wysoki poziom komfortu podczas kąpieli. Produkt jest wykonany z wytrzymałego akrylu z połyskującą powłoką, nadającą mu estetycznego wyglądu. 2-metrowa wanna ma pojemność 380 litrów oferującą relaks w pełnym wymiarze! Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 200 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 150.000 |
| Szerokość dna wanny: | 61.000 |
| Pojemność wanny: | 380 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY20WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 203X93X49 CM |
| Waga brutto: | 38.700 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


