wanna do zabudowy excellent pryzmat 160x75 cm prostokątna biały połysk waex.pry16wh
Nr kat. 100344497




opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 160X75 EXCELLENT PRYZMAT to produkt premium dla wymagających, idealnie pasujący się do każdej łazienki. Wanna została wykonana z akrylu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Powierzchnia wanny jest gładka i błyszcząca. Pojemność - 215 litrów pozwala na komfortowe oraz wygodne użytkowanie produktu, a wymiary 160 x 75 cm pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wanna PRYZMAT to model luksusowy, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Jest wyjątkowa w swoim prostym, ale wyrazistym designie. Jej uniwersalny kolor sprawi, że idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Dzięki temu produktowi Twoja łazienka nabierze nowoczesnego wyglądu i wyjątkowego charakteru. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Długość dna wanny: | 108.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Pojemność wanny: | 215 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY16WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 162X79X43 CM |
| Waga brutto: | 23 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 160X75 EXCELLENT PRYZMAT to produkt premium dla wymagających, idealnie pasujący się do każdej łazienki. Wanna została wykonana z akrylu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Powierzchnia wanny jest gładka i błyszcząca. Pojemność - 215 litrów pozwala na komfortowe oraz wygodne użytkowanie produktu, a wymiary 160 x 75 cm pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wanna PRYZMAT to model luksusowy, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Jest wyjątkowa w swoim prostym, ale wyrazistym designie. Jej uniwersalny kolor sprawi, że idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Dzięki temu produktowi Twoja łazienka nabierze nowoczesnego wyglądu i wyjątkowego charakteru. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Długość dna wanny: | 108.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Pojemność wanny: | 215 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY16WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 162X79X43 CM |
| Waga brutto: | 23 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy excellent pryzmat 160x75 cm prostokątna biały połysk waex.pry16wh
Nr kat. 100344497
Cena katalogowa: 1 710 zł/szt
1 szt.
opis produktu
WANNA PROSTOKĄTNA 160X75 EXCELLENT PRYZMAT to produkt premium dla wymagających, idealnie pasujący się do każdej łazienki. Wanna została wykonana z akrylu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odbarwienia. Powierzchnia wanny jest gładka i błyszcząca. Pojemność - 215 litrów pozwala na komfortowe oraz wygodne użytkowanie produktu, a wymiary 160 x 75 cm pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wanna PRYZMAT to model luksusowy, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Jest wyjątkowa w swoim prostym, ale wyrazistym designie. Jej uniwersalny kolor sprawi, że idealnie wpasuje się do każdego wnętrza. Dzięki temu produktowi Twoja łazienka nabierze nowoczesnego wyglądu i wyjątkowego charakteru. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 160 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Długość dna wanny: | 108.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Pojemność wanny: | 215 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY16WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 162X79X43 CM |
| Waga brutto: | 23 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


