wanna do zabudowy excellent pryzmat 150x75 cm prostokątna biały połysk waex.pry15wh
Nr kat. 100344496





opis produktu
Wanna prostokątna PRYZMAT 150X75 marki Excellent to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają wygodnego rozwiązania do łazienki. Prostokątny kształt pozwala uzyskać optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wanna ma wymiary 150x75 cm i głębokość 44 cm oraz 205 l pojemności. Została wykonana z bezpiecznego, wytrzymałego akrylu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Błyszczące wykończenie w kolorze bieli, ozdobi każdą łazienkę. Powłoka antybakteryjna zagwarantuje Ci czystość i higienę. Wanna PRYZMAT doda Twojej łazience wyjątkowego charakteru gwarantuje jakość i styl na lata.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Długość dna wanny: | 98.000 |
| Szerokość dna wanny: | 45.000 |
| Pojemność wanny: | 205 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY15WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X79X43 CM |
| Waga brutto: | 21.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Wanna prostokątna PRYZMAT 150X75 marki Excellent to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają wygodnego rozwiązania do łazienki. Prostokątny kształt pozwala uzyskać optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wanna ma wymiary 150x75 cm i głębokość 44 cm oraz 205 l pojemności. Została wykonana z bezpiecznego, wytrzymałego akrylu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Błyszczące wykończenie w kolorze bieli, ozdobi każdą łazienkę. Powłoka antybakteryjna zagwarantuje Ci czystość i higienę. Wanna PRYZMAT doda Twojej łazience wyjątkowego charakteru gwarantuje jakość i styl na lata.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Długość dna wanny: | 98.000 |
| Szerokość dna wanny: | 45.000 |
| Pojemność wanny: | 205 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY15WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X79X43 CM |
| Waga brutto: | 21.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy excellent pryzmat 150x75 cm prostokątna biały połysk waex.pry15wh
Nr kat. 100344496
1 szt.
opis produktu
Wanna prostokątna PRYZMAT 150X75 marki Excellent to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają wygodnego rozwiązania do łazienki. Prostokątny kształt pozwala uzyskać optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wanna ma wymiary 150x75 cm i głębokość 44 cm oraz 205 l pojemności. Została wykonana z bezpiecznego, wytrzymałego akrylu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Błyszczące wykończenie w kolorze bieli, ozdobi każdą łazienkę. Powłoka antybakteryjna zagwarantuje Ci czystość i higienę. Wanna PRYZMAT doda Twojej łazience wyjątkowego charakteru gwarantuje jakość i styl na lata.
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 150 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Długość dna wanny: | 98.000 |
| Szerokość dna wanny: | 45.000 |
| Pojemność wanny: | 205 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY15WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 152X79X43 CM |
| Waga brutto: | 21.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


