wanna do zabudowy excellent pryzmat 180x80 cm prostokątna biały połysk waex.pry18wh
Nr kat. 100344501




opis produktu
Wanna Prostokątna 180x80 Excellent Pryzmat to gwarancja wyjątkowego komfortu kąpieli. Model wykonany z białego akrylu wygląda nowocześnie i zachwyca nietuzinkowym designem. Wyróżnia się zwiększoną odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Wanna ma prostokątny kształt o wymiarach - 180 cm długości, 80 cm szerokości i 47 cm głębokości. Pojemność tego modelu wynosi 250 litrów. Wanna Prostokątna 180x80 Excellent Pryzmat to łatwy w montażu produkt łazienkowy, zapewniający elegancki wygląd i wygodę podczas użytkowania. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY18WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 182X83X46 CM |
| Waga brutto: | 28.700 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Wanna Prostokątna 180x80 Excellent Pryzmat to gwarancja wyjątkowego komfortu kąpieli. Model wykonany z białego akrylu wygląda nowocześnie i zachwyca nietuzinkowym designem. Wyróżnia się zwiększoną odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Wanna ma prostokątny kształt o wymiarach - 180 cm długości, 80 cm szerokości i 47 cm głębokości. Pojemność tego modelu wynosi 250 litrów. Wanna Prostokątna 180x80 Excellent Pryzmat to łatwy w montażu produkt łazienkowy, zapewniający elegancki wygląd i wygodę podczas użytkowania. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY18WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 182X83X46 CM |
| Waga brutto: | 28.700 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy excellent pryzmat 180x80 cm prostokątna biały połysk waex.pry18wh
Nr kat. 100344501
1 szt.
opis produktu
Wanna Prostokątna 180x80 Excellent Pryzmat to gwarancja wyjątkowego komfortu kąpieli. Model wykonany z białego akrylu wygląda nowocześnie i zachwyca nietuzinkowym designem. Wyróżnia się zwiększoną odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Wanna ma prostokątny kształt o wymiarach - 180 cm długości, 80 cm szerokości i 47 cm głębokości. Pojemność tego modelu wynosi 250 litrów. Wanna Prostokątna 180x80 Excellent Pryzmat to łatwy w montażu produkt łazienkowy, zapewniający elegancki wygląd i wygodę podczas użytkowania. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 180 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Długość dna wanny: | 120.000 |
| Szerokość dna wanny: | 47.000 |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY18WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 182X83X46 CM |
| Waga brutto: | 28.700 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


