wanna do zabudowy excellent pryzmat 190x90 cm prostokątna biały połysk waex.pry19wh
Nr kat. 100344503




opis produktu
Jeśli szukasz wanny, która łączy w sobie prosty, nowoczesny i funkcjonalny design – WANNA PROSTOKĄTNA 190X90 EXCELLENT PRYZMAT sprawdzi się doskonale w Twojej łazience. Ten produkt został wykonany z trwałego akrylu o połyskliwym wykończeniu. Jego biały kolor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wanna ma szerokość 90 cm, a jej długość wynosi 190 cm. Jest w pełni funkcjonalna - jej pojemność to 350 litrów. Wybierając ten produkt możesz liczyć na 20-letnią gwarancję producenta. WANNA PROSTOKĄTNA 190X90 EXCELLENT PRYZMAT to produkt wytrzymały, zapewniający piękną aranżację Twojej łazienki. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 190 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 140.000 |
| Szerokość dna wanny: | 61.000 |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY19WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 193X93X48 CM |
| Waga brutto: | 33.400 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Jeśli szukasz wanny, która łączy w sobie prosty, nowoczesny i funkcjonalny design – WANNA PROSTOKĄTNA 190X90 EXCELLENT PRYZMAT sprawdzi się doskonale w Twojej łazience. Ten produkt został wykonany z trwałego akrylu o połyskliwym wykończeniu. Jego biały kolor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wanna ma szerokość 90 cm, a jej długość wynosi 190 cm. Jest w pełni funkcjonalna - jej pojemność to 350 litrów. Wybierając ten produkt możesz liczyć na 20-letnią gwarancję producenta. WANNA PROSTOKĄTNA 190X90 EXCELLENT PRYZMAT to produkt wytrzymały, zapewniający piękną aranżację Twojej łazienki. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 190 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 140.000 |
| Szerokość dna wanny: | 61.000 |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY19WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 193X93X48 CM |
| Waga brutto: | 33.400 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy excellent pryzmat 190x90 cm prostokątna biały połysk waex.pry19wh
Nr kat. 100344503
Cena katalogowa: 2 300 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Jeśli szukasz wanny, która łączy w sobie prosty, nowoczesny i funkcjonalny design – WANNA PROSTOKĄTNA 190X90 EXCELLENT PRYZMAT sprawdzi się doskonale w Twojej łazience. Ten produkt został wykonany z trwałego akrylu o połyskliwym wykończeniu. Jego biały kolor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wanna ma szerokość 90 cm, a jej długość wynosi 190 cm. Jest w pełni funkcjonalna - jej pojemność to 350 litrów. Wybierając ten produkt możesz liczyć na 20-letnią gwarancję producenta. WANNA PROSTOKĄTNA 190X90 EXCELLENT PRYZMAT to produkt wytrzymały, zapewniający piękną aranżację Twojej łazienki. Do wanny należy osobno dokupić nóżki wannowe o kodzie - WAIN.NWT50 (100393007).
Szczegóły Produktu
| Produkt polski: | Tak |
|---|---|
| Marka: | Excellent |
| Kolekcja: | pryzmat |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość: | 190 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Długość dna wanny: | 140.000 |
| Szerokość dna wanny: | 61.000 |
| Pojemność wanny: | 350 L |
| Kod producenta: | WAEX.PRY19WH |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Wanna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Nie, do dokupienia |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Wanna dwuosobowa: | Tak |
| Szeroki rant: | Tak |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 193X93X48 CM |
| Waga brutto: | 33.400 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


