vintage square natural
Nr kat. 100243142
opis produktu
DYWAN VINTAGE SQUARE NATURAL 140X200 to wyjątkowy dywan boho, który przypadnie do gustu miłośnikom etnicznych wzorów i naturalnej kolorystyki. Dywan do sypialni oraz salonu posiada 5 mm grubości, 140 cm szerokości oraz 200 cm długości. Ponadto model dywanu z frędzlami jest łatwy w pielęgnacji oraz przyjemny w użytkowaniu. Dywan tkany ręcznie wykazuje właściwości termoizolacyjne, antyelektrostatyczne, jak również odporne na czynniki mechaniczne – ścieranie, odkształcenia oraz wgniecenia. Objęty 2-letnią gwarancją dywan boho wniesie do wnętrza styl i przytulność.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.40 x 2 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN VINTAGE SQUARE NATURAL 140X200 to wyjątkowy dywan boho, który przypadnie do gustu miłośnikom etnicznych wzorów i naturalnej kolorystyki. Dywan do sypialni oraz salonu posiada 5 mm grubości, 140 cm szerokości oraz 200 cm długości. Ponadto model dywanu z frędzlami jest łatwy w pielęgnacji oraz przyjemny w użytkowaniu. Dywan tkany ręcznie wykazuje właściwości termoizolacyjne, antyelektrostatyczne, jak również odporne na czynniki mechaniczne – ścieranie, odkształcenia oraz wgniecenia. Objęty 2-letnią gwarancją dywan boho wniesie do wnętrza styl i przytulność.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Wełna / 20% Bawełna |
| Marka: | Tom Tailor |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.40 x 2 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
vintage square natural
Nr kat. 100243142
Pamiętaj o








