vavia shaggy abstraction
Nr kat. 100325336
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany kolorowe
Tak
Dywany shaggy
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Polipropylen
Wielokolorowe
Dywany retro
Ecru
Geometryczny
Retro
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany kolorowe
Tak
Dywany shaggy
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Do sypialni
Polipropylen
Wielokolorowe
Dywany retro
Ecru
Geometryczny
Retro
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
vavia shaggy abstraction
Nr kat. 100325336
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie






