trocadero tro 702 silver-beige
Nr kat. 100261850
opis produktu
Elegancki szaro-beżowy dywan TROCADERO TRO 702 SILVER-BEIGE to znakomite rozwiązanie do stylowej sypialni. Jego krótsze boki zostały wykończone frędzlami. Produkt jest prostokątem o wymiarach 80 x 150 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z akrylu. Włos dywanu TROCADERO TRO 702 SILVER-BEIGE jest miękki i niezwykle przyjemny w dotyku. Nie elektryzuje się, dzięki czemu nie przyciąga kurzu. Jest w pełni przyjazny i bezpieczny dla alergików. Wyróżnia go łatwość w utrzymaniu czystości. Wykazuje odporność na tarcie oraz ścieranie. Dywan TROCADERO TRO 702 SILVER-BEIGE objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Akryl |
| Marka: | Pierre Cardin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancki szaro-beżowy dywan TROCADERO TRO 702 SILVER-BEIGE to znakomite rozwiązanie do stylowej sypialni. Jego krótsze boki zostały wykończone frędzlami. Produkt jest prostokątem o wymiarach 80 x 150 cm. Tkany jest maszynowo. Został wykonany z akrylu. Włos dywanu TROCADERO TRO 702 SILVER-BEIGE jest miękki i niezwykle przyjemny w dotyku. Nie elektryzuje się, dzięki czemu nie przyciąga kurzu. Jest w pełni przyjazny i bezpieczny dla alergików. Wyróżnia go łatwość w utrzymaniu czystości. Wykazuje odporność na tarcie oraz ścieranie. Dywan TROCADERO TRO 702 SILVER-BEIGE objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Akryl |
| Marka: | Pierre Cardin |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
trocadero tro 702 silver-beige
Nr kat. 100261850
Pamiętaj o



