słupek torino do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 207x60 cm mdf folia biały połysk hettich podnośnik gazowy
Nr kat. 100301030
opis produktu
Nowoczesny TORINO SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MIKROFALI D14/RU/2A 356 HETTICH BIAŁY POŁYSK posiada drzwiczki i dwie szuflady z cichym domykiem. Ich fronty wykonane są z płyty MDF pokrytej jednostronnie odporną warstwą akrylu. Znakomicie się prezentuje wyróżniając się głębią połysku. Jest trwała, wytrzymała oraz łatwa w czyszczeniu. Wykazuje odporność na wysoką temperaturę. Nie zmienia koloru pod wpływem promieni UV. Korpus TORINO SŁUPKA POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MIKROFALI D14/RU/2A 356 HETTICH BIAŁY POŁYSK to płyta laminowana. Cechuje ją odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni UV.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Torino akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Hettich |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny TORINO SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MIKROFALI D14/RU/2A 356 HETTICH BIAŁY POŁYSK posiada drzwiczki i dwie szuflady z cichym domykiem. Ich fronty wykonane są z płyty MDF pokrytej jednostronnie odporną warstwą akrylu. Znakomicie się prezentuje wyróżniając się głębią połysku. Jest trwała, wytrzymała oraz łatwa w czyszczeniu. Wykazuje odporność na wysoką temperaturę. Nie zmienia koloru pod wpływem promieni UV. Korpus TORINO SŁUPKA POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA/MIKROFALI D14/RU/2A 356 HETTICH BIAŁY POŁYSK to płyta laminowana. Cechuje ją odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni UV.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Torino akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Hettich |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek torino do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 207x60 cm mdf folia biały połysk hettich podnośnik gazowy
Nr kat. 100301030
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








