szafka łazienkowa pod umywalkę senti maletto 80 cm kaszmir mat
Nr kat. 100596153
opis produktu
Szafka pod umywalkę / 2 szuflady
Metalowe boki szafki
2 warianty systemu otwierania
Produkt polski
Górna szuflada z pełnym dnem
Metalowe boki szafki
2 warianty systemu otwierania
Produkt polski
Górna szuflada z pełnym dnem
Wysoka jakość, praktyczny design
Dwa warianty otwierania
Pozwala dopasować sposób otwierania do własnych preferencji – do wyboru klasyczny uchwyt lub nowoczesny, minimalistyczny system push-to-open
Szuflady z pełnym dnem
W szafkach podumywalkowych zastosowano szuflady przystosowane do płaskiego syfonu, co pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnia więcej miejsca na przechowywanie. Funkcjonalne i pojemne, idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.
Metalowe, smukłe boki typu slim
Szafki podumywalkowe w kolekcji wyposażone są w metalowe, smukłe boki (slim), które nie tylko podkreślają nowoczesny design, ale także gwarantują trwałość i solidność konstrukcji
Eleganckie ciemne wnętrze
Wnętrze mebli z kolekcji Malleto utrzymane jest w głębokim, ciemnym wykończeniu, które dodaje całości luksusowego charakteru i podkreśla dbałość o każdy detal – także ten ukryty. To subtelny akcent, który robi dużą różnicę.
Gładkie fronty,
dostępne w 3 kolorach
Ponadczasowa prostota w najlepszym wydaniu. Klasyczny, elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrza – od nowoczesnego po tradycyjny. Subtelne i uniwersalne, tworzą idealne tło dla indywidualnych dodatków.
2 warianty montażu umywalki
Dwa dostępne modele – łączą w sobie minimalistyczną formę, subtelne linie oraz najwyższą trwałość ceramiki, tworząc produkty, które zachwycają zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością.
Możliwość personalizacji akcesoriów
Kolekcja Malleto daje duże możliwości dopasowania przez klienta uchwytów dostepnych do zakupu osobno w 3 kolorach: chrom, czarny mat i złoty szczotkowany.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-017 |
| Waga brutto: | 19.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka pod umywalkę / 2 szuflady
Metalowe boki szafki
2 warianty systemu otwierania
Produkt polski
Górna szuflada z pełnym dnem
Metalowe boki szafki
2 warianty systemu otwierania
Produkt polski
Górna szuflada z pełnym dnem
Wysoka jakość, praktyczny design
Dwa warianty otwierania
Pozwala dopasować sposób otwierania do własnych preferencji – do wyboru klasyczny uchwyt lub nowoczesny, minimalistyczny system push-to-open
Szuflady z pełnym dnem
W szafkach podumywalkowych zastosowano szuflady przystosowane do płaskiego syfonu, co pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnia więcej miejsca na przechowywanie. Funkcjonalne i pojemne, idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.
Metalowe, smukłe boki typu slim
Szafki podumywalkowe w kolekcji wyposażone są w metalowe, smukłe boki (slim), które nie tylko podkreślają nowoczesny design, ale także gwarantują trwałość i solidność konstrukcji
Eleganckie ciemne wnętrze
Wnętrze mebli z kolekcji Malleto utrzymane jest w głębokim, ciemnym wykończeniu, które dodaje całości luksusowego charakteru i podkreśla dbałość o każdy detal – także ten ukryty. To subtelny akcent, który robi dużą różnicę.
Gładkie fronty,
dostępne w 3 kolorach
Ponadczasowa prostota w najlepszym wydaniu. Klasyczny, elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrza – od nowoczesnego po tradycyjny. Subtelne i uniwersalne, tworzą idealne tło dla indywidualnych dodatków.
2 warianty montażu umywalki
Dwa dostępne modele – łączą w sobie minimalistyczną formę, subtelne linie oraz najwyższą trwałość ceramiki, tworząc produkty, które zachwycają zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością.
Możliwość personalizacji akcesoriów
Kolekcja Malleto daje duże możliwości dopasowania przez klienta uchwytów dostepnych do zakupu osobno w 3 kolorach: chrom, czarny mat i złoty szczotkowany.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-017 |
| Waga brutto: | 19.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti maletto 80 cm kaszmir mat
Nr kat. 100596153
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie


















