szafka łazienkowa wisząca z lustrem senti maletto 60 cm dąb hikora
Nr kat. 100596139
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Senti Maletto 60 cm dąb hikora to model, który idealnie sprawdzi się nad umywalką, łącząc funkcję lustra oraz mebla do przechowywania podstawowych akcesoriów. Powyższy wariant wpisuje się w nurt estetyki skandynawskiej, stanowiąc fuzję funkcjonalności oraz przytulnego i naturalnego, a jednocześnie minimalistycznego designu. Szafka wisząca wyposażona została w trzy półki wewnętrzne oraz pojedyncze drzwi uchylne. Zastosowany system cichego domknięcia wpływa na codzienny komfort użytkowania mebla łazienkowego Senti. Kolekcja Maletto utrzymana w ciepłym odcieniu jasnego drewna do złudzenia przypomina mebel dębowy. Naturalny efekt potęguje matowe wykończenie powierzchni, a także wzór usłojenia, który bezbłędnie odzwierciadla rzeczywistą strukturę dębu. Seria wykonana z płyty laminowanej doskonale sprawdzi się w łazience, dzięki właściwościom odpornym na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz środki czyszczące. Wymiary powyższej szafki łazienkowej z lustrem sięgają 59.4 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 14 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-020 |
| Waga brutto: | 16.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca z lustrem Senti Maletto 60 cm dąb hikora to model, który idealnie sprawdzi się nad umywalką, łącząc funkcję lustra oraz mebla do przechowywania podstawowych akcesoriów. Powyższy wariant wpisuje się w nurt estetyki skandynawskiej, stanowiąc fuzję funkcjonalności oraz przytulnego i naturalnego, a jednocześnie minimalistycznego designu. Szafka wisząca wyposażona została w trzy półki wewnętrzne oraz pojedyncze drzwi uchylne. Zastosowany system cichego domknięcia wpływa na codzienny komfort użytkowania mebla łazienkowego Senti. Kolekcja Maletto utrzymana w ciepłym odcieniu jasnego drewna do złudzenia przypomina mebel dębowy. Naturalny efekt potęguje matowe wykończenie powierzchni, a także wzór usłojenia, który bezbłędnie odzwierciadla rzeczywistą strukturę dębu. Seria wykonana z płyty laminowanej doskonale sprawdzi się w łazience, dzięki właściwościom odpornym na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz środki czyszczące. Wymiary powyższej szafki łazienkowej z lustrem sięgają 59.4 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 14 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Z lustrem |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-020 |
| Waga brutto: | 16.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem senti maletto 60 cm dąb hikora
Nr kat. 100596139
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








