szafka łazienkowa pod blat cargo senti maletto 20 cm push to open kaszmir mat
Nr kat. 100596168
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat cargo Senti Maletto 20 cm kaszmir mat to funkcjonalny model, który stworzy spójną i dopasowaną do indywidualnych preferencji kompozycję wraz z pozostałymi meblami kolekcji Maletto. Produkt marki Senti charakteryzuje się minimalistyczną formą, która w montażu podwieszanym gwarantuje wizualną lekkość oraz harmonijny wygląd aranżacji. Mebel łazienkowy kaszmirowy utrzymany jest w naturalnym odcieniu beżu, który równie dobrze prezentuje się w wnętrzu monochromatycznym i utrzymanym w spokojnych kolorach ziemi, jak również w połączeniu z intensywniejszymi barwami oraz efektownym połyskiem. Szafka łazienkowa posiada idealnie gładką powierzchnię o matowym wykończeniu. Bezuchwytowy system otwierania, który polega na dociśnięciu frontu do korpusu, służy codziennej wygodzie użytkowania oraz aspektom estetycznym, podkreślając smukłość i lekkość konstrukcji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-029 |
| Waga brutto: | 12.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat cargo Senti Maletto 20 cm kaszmir mat to funkcjonalny model, który stworzy spójną i dopasowaną do indywidualnych preferencji kompozycję wraz z pozostałymi meblami kolekcji Maletto. Produkt marki Senti charakteryzuje się minimalistyczną formą, która w montażu podwieszanym gwarantuje wizualną lekkość oraz harmonijny wygląd aranżacji. Mebel łazienkowy kaszmirowy utrzymany jest w naturalnym odcieniu beżu, który równie dobrze prezentuje się w wnętrzu monochromatycznym i utrzymanym w spokojnych kolorach ziemi, jak również w połączeniu z intensywniejszymi barwami oraz efektownym połyskiem. Szafka łazienkowa posiada idealnie gładką powierzchnię o matowym wykończeniu. Bezuchwytowy system otwierania, który polega na dociśnięciu frontu do korpusu, służy codziennej wygodzie użytkowania oraz aspektom estetycznym, podkreślając smukłość i lekkość konstrukcji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-029 |
| Waga brutto: | 12.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat cargo senti maletto 20 cm push to open kaszmir mat
Nr kat. 100596168
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






