słupek łazienkowy senti maletto 30x150 cm kaszmir mat
Nr kat. 100596141
opis produktu
Słupek łazienkowy Senti Maletto 30x150 cm kaszmir mat to mebel odpowiedni do montażu wiszącego, jak również stojącego. Prezentowany słupek łazienkowy utrzymany jest w łagodnym, spokojnym, a jednocześnie eleganckim odcieniu kaszmiru, który znakomicie odnajduje się w różnorodnych aranżacjach łazienek – nowoczesnych, skandynawskich, glamour, naturalnych oraz eklektycznych. Minimalistyczny kształt podkreśla piękno i harmonię prostej formy oraz symetrii, wprowadzając do wnętrza atmosferę służącą odprężeniu. Mebel z pojedynczymi drzwiami uchylnymi – odpowiednimi do montażu lewostronnego oraz prawostronnego - wyposażony został w cztery półki. Wzbogacony o system cichego domknięcia, służy codziennej wygodzie użytkowania. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej zapewnia odporność mechaniczną, nie ulegając uszkodzeniom wskutek zarysowań, wilgoci ani stosowania środków pielęgnacyjnych. Wymiary powyższego słupka łazienkowego sięgają 30 cm szerokości, 150 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-001 |
| Waga brutto: | 17.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Słupek łazienkowy Senti Maletto 30x150 cm kaszmir mat to mebel odpowiedni do montażu wiszącego, jak również stojącego. Prezentowany słupek łazienkowy utrzymany jest w łagodnym, spokojnym, a jednocześnie eleganckim odcieniu kaszmiru, który znakomicie odnajduje się w różnorodnych aranżacjach łazienek – nowoczesnych, skandynawskich, glamour, naturalnych oraz eklektycznych. Minimalistyczny kształt podkreśla piękno i harmonię prostej formy oraz symetrii, wprowadzając do wnętrza atmosferę służącą odprężeniu. Mebel z pojedynczymi drzwiami uchylnymi – odpowiednimi do montażu lewostronnego oraz prawostronnego - wyposażony został w cztery półki. Wzbogacony o system cichego domknięcia, służy codziennej wygodzie użytkowania. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej zapewnia odporność mechaniczną, nie ulegając uszkodzeniom wskutek zarysowań, wilgoci ani stosowania środków pielęgnacyjnych. Wymiary powyższego słupka łazienkowego sięgają 30 cm szerokości, 150 cm wysokości oraz 25 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Słupki i półsłupki |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 4 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 150 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-001 |
| Waga brutto: | 17.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek łazienkowy senti maletto 30x150 cm kaszmir mat
Nr kat. 100596141
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










