szafka łazienkowa wisząca senti maletto 60 cm kaszmir mat
Nr kat. 100596135
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Senti Maletto 60 cm kaszmir mat to propozycja utrzymana w modnym, a jednocześnie ponadczasowym odcieniu, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych i naturalnych, jak również eleganckich, nieoczywistych i wyrafinowanych. Prezentowany mebel łazienkowy cechuje minimalistyczna forma, która znakomicie podkreśla urok kaszmirowej barwy. Model o matowym i idealnie gładkim wykończeniu powierzchni wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne. Komfort użytkowania szafki wiszącej zapewnia system cichego domknięcia. Wnętrze mebla wypełniają trzy dodatkowe półki, które stanowią idealne miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej charakteryzuje się nie tylko odpornością mechaniczną, ale również łatwością utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Wymiary powyższej szafki łazienkowej wiszącej sięgają 59.4 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 14 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-016 |
| Waga brutto: | 13.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Senti Maletto 60 cm kaszmir mat to propozycja utrzymana w modnym, a jednocześnie ponadczasowym odcieniu, który znakomicie odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych i naturalnych, jak również eleganckich, nieoczywistych i wyrafinowanych. Prezentowany mebel łazienkowy cechuje minimalistyczna forma, która znakomicie podkreśla urok kaszmirowej barwy. Model o matowym i idealnie gładkim wykończeniu powierzchni wyposażony został w pojedyncze drzwi uchylne. Komfort użytkowania szafki wiszącej zapewnia system cichego domknięcia. Wnętrze mebla wypełniają trzy dodatkowe półki, które stanowią idealne miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej charakteryzuje się nie tylko odpornością mechaniczną, ale również łatwością utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Wymiary powyższej szafki łazienkowej wiszącej sięgają 59.4 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 14 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-016 |
| Waga brutto: | 13.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca senti maletto 60 cm kaszmir mat
Nr kat. 100596135
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





