panele winylowe lvt gerflor senso simba grey kl. 33 4,0 mm looselay
Nr kat. 100418144
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe szare
Panele winylowe lvtdo salonu
Samoprzylepne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Deska
Panele winylowe lvt do sypialni
Szare
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Gerflor Polska
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Szare |
| Opór cieplny: | 0.032 m² K/W |
| Dostawca: | Gerflor Polska |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Samoprzylepne |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1219X184 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | FLEX Winyl |
| Nowość: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Panele winylowe LVT
Panele winylowe wzór deski
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe szare
Panele winylowe lvtdo salonu
Samoprzylepne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Deska
Panele winylowe lvt do sypialni
Szare
Do salonu
Do sypialni
Do przedpokoju
Do kuchni
Do łazienki
Gerflor Polska
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 4,00 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Szare |
| Opór cieplny: | 0.032 m² K/W |
| Dostawca: | Gerflor Polska |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Wzór: | Deska |
| Rodzaj montażu: | Samoprzylepne |
| Zintegrowany podkład: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | V-Fuga |
| Klasa użytkowa: | 33-Obiektowa-duże natężenie |
| Rozmiar (mm): | 1219X184 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,55 mm |
| Materiał główny: | FLEX Winyl |
| Nowość: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe lvt gerflor senso simba grey kl. 33 4,0 mm looselay
Nr kat. 100418144
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







