new york zo/3131/19 dark grey
Nr kat. 100241396
opis produktu
DYWAN NEW YORK ZO/3131/19 DARK GREY 080X300 to grafitowy dywan do salonu, który stanowi nowoczesną dekorację pomieszczenia zdobioną geometrycznym wzorem. Dywan tkany ręcznie posiada 80 cm szerokości, 300 cm długości oraz 8 mm grubości – model dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach. Ponadto dywan wełniany wykonany został z włókien naturalnych stanowi naturalny stabilizator wilgotności powietrza. Model wyróżnia się trwałością oraz komfortem użytkowania. Objęty 2-letnią gwarancją dywan grafitowy wykazuje właściwości antyelektrostatyczne oraz cechy odporne na uszkodzenia, takie jak ścieranie i odbarwienia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 3 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NEW YORK ZO/3131/19 DARK GREY 080X300 to grafitowy dywan do salonu, który stanowi nowoczesną dekorację pomieszczenia zdobioną geometrycznym wzorem. Dywan tkany ręcznie posiada 80 cm szerokości, 300 cm długości oraz 8 mm grubości – model dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach. Ponadto dywan wełniany wykonany został z włókien naturalnych stanowi naturalny stabilizator wilgotności powietrza. Model wyróżnia się trwałością oraz komfortem użytkowania. Objęty 2-letnią gwarancją dywan grafitowy wykazuje właściwości antyelektrostatyczne oraz cechy odporne na uszkodzenia, takie jak ścieranie i odbarwienia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 3 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
new york zo/3131/19 dark grey
Nr kat. 100241396
Pamiętaj o


