new york zo/3131/19 dark grey
Nr kat. 100241395
opis produktu
DYWAN NEW YORK ZO/3131/19 DARK GREY 080X250 to nowoczesny dywan grafitowy utrzymany w minimalistycznej formie i zdobiony subtelnym wzorem geometrycznym. Model dywanu prostokątnego o wymiarach 80 cm szerokości, 250 cm długości oraz 8 mm grubości przeznaczony jest do salonu oraz sypialni. Dywan tkany ręcznie to model wełniany objęty 2-letnią gwarancją. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, odporny na zaplamienia i ścieranie, jak również ugniatanie. Struktura włókna stanowi naturalny stabilizator poziomu wilgotności powietrza, a także gwarantuje właściwości termoizolacyjne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 2.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NEW YORK ZO/3131/19 DARK GREY 080X250 to nowoczesny dywan grafitowy utrzymany w minimalistycznej formie i zdobiony subtelnym wzorem geometrycznym. Model dywanu prostokątnego o wymiarach 80 cm szerokości, 250 cm długości oraz 8 mm grubości przeznaczony jest do salonu oraz sypialni. Dywan tkany ręcznie to model wełniany objęty 2-letnią gwarancją. Produkt jest łatwy w pielęgnacji, odporny na zaplamienia i ścieranie, jak również ugniatanie. Struktura włókna stanowi naturalny stabilizator poziomu wilgotności powietrza, a także gwarantuje właściwości termoizolacyjne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 2.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
new york zo/3131/19 dark grey
Nr kat. 100241395
Pamiętaj o


