mozaika 19x30,6 rustic brązowa opoczno
Nr kat. 100156854

opis produktu
Ciemnobrązowy odcień i wytłoczone trapezy są idealnym połączeniem dwóch stylów: nowoczesnego i klasycznego. Produkt warto wybrać do pomieszczeń, gdzie naturalne drewno nie jest zalecane czyli do łazienki, przedpokoju oraz tarasu. Płytki podłogowe RUSTIC BROWN TRAPEZE 19X30,6 są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zachowają swój oryginalny wygląd na długi czas. Odporność na zabrudzenia oraz wycieranie to ważne cechy szczególnie w pomieszczeniach często użytkowanych. Właściwości antypoślizgowe pozwalają na bezpieczne korzystanie z podłogi. Produkt marki Opoczno został objęty 6-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Rustic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Ciemnobrązowy odcień i wytłoczone trapezy są idealnym połączeniem dwóch stylów: nowoczesnego i klasycznego. Produkt warto wybrać do pomieszczeń, gdzie naturalne drewno nie jest zalecane czyli do łazienki, przedpokoju oraz tarasu. Płytki podłogowe RUSTIC BROWN TRAPEZE 19X30,6 są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zachowają swój oryginalny wygląd na długi czas. Odporność na zabrudzenia oraz wycieranie to ważne cechy szczególnie w pomieszczeniach często użytkowanych. Właściwości antypoślizgowe pozwalają na bezpieczne korzystanie z podłogi. Produkt marki Opoczno został objęty 6-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Rustic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mozaika 19x30,6 rustic brązowa opoczno
Nr kat. 100156854
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Ciemnobrązowy odcień i wytłoczone trapezy są idealnym połączeniem dwóch stylów: nowoczesnego i klasycznego. Produkt warto wybrać do pomieszczeń, gdzie naturalne drewno nie jest zalecane czyli do łazienki, przedpokoju oraz tarasu. Płytki podłogowe RUSTIC BROWN TRAPEZE 19X30,6 są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zachowają swój oryginalny wygląd na długi czas. Odporność na zabrudzenia oraz wycieranie to ważne cechy szczególnie w pomieszczeniach często użytkowanych. Właściwości antypoślizgowe pozwalają na bezpieczne korzystanie z podłogi. Produkt marki Opoczno został objęty 6-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Imitujące drewno |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Rustic |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 19 cm |
| Szerokość: | 30.6 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 45x45 |
| Materiał: | Ceramiczna |
| Gatunek: | G1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


