lampka nocna boho 6565 1 pł 1xe27 biała/brązowa
Nr kat. 100298513
opis produktu
LAMPKA NOCNA BOHO 6565 1 PŁ 1XE27 BIAŁA/NATURALNA to propozycja lampki białej z naturalnym elementem słomkowym w postaci abażura z plecionki. Prezentowana lampka nocna boho łączy elementy stylu naturalnego z nowoczesnym. Minimalistyczna podstawa zapewnia wizualną lekkość, a dodatkowa tkanina osłaniająca abażur odbija przytulne i stłumione światło. Lampa naturalna objęta jest 2-letnią gwarancją. Produkt dostępny jest także w formie lampy wiszącej, podłogowej oraz kinkietu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy biurkowe |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 20 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BOHO |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPKA NOCNA BOHO 6565 1 PŁ 1XE27 BIAŁA/NATURALNA to propozycja lampki białej z naturalnym elementem słomkowym w postaci abażura z plecionki. Prezentowana lampka nocna boho łączy elementy stylu naturalnego z nowoczesnym. Minimalistyczna podstawa zapewnia wizualną lekkość, a dodatkowa tkanina osłaniająca abażur odbija przytulne i stłumione światło. Lampa naturalna objęta jest 2-letnią gwarancją. Produkt dostępny jest także w formie lampy wiszącej, podłogowej oraz kinkietu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy biurkowe |
|---|---|
| Szerokość: | 20 cm |
| Długość: | 20 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BOHO |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampka nocna boho 6565 1 pł 1xe27 biała/brązowa
Nr kat. 100298513
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



