lampa reflektorowa logan 4571 4 pł 4xgu10 biała
Nr kat. 100342690
opis produktu
LAMPA SUFITOWA LOGAN 4571 4 PŁ 4XGU10 BIAŁA to nowoczesny, wykończony w stylu industrialnym produkt z kolekcji LOGAN, który idealnie wpasuje się do Twojego wystroju wnętrza. Tego typu model wyróżnia biały kolor, a jego tubowa forma kloszy dodatkowo podkreśli charakter wnętrza. Oświetlenie charakteryzuje się wytrzymałością dzięki wykonaniu z metalu, a jego wymiary - 100 cm długości, 5 cm szerokości oraz 11 cm wysokości ułatwiają dopasowanie produktu do każdej przestrzeni. LAMPA SUFITOWA LOGAN 4571 4 PŁ 4XGU10 BIAŁA łączy w sobie elegancki wygląd i funkcjonalność, gwarantując idealny klimat i przytulne wnętrze. Ten produkt to synonim oświetlenia i estetyki, z którego będziesz zadowolony każdego dnia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 100 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LOGAN |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA SUFITOWA LOGAN 4571 4 PŁ 4XGU10 BIAŁA to nowoczesny, wykończony w stylu industrialnym produkt z kolekcji LOGAN, który idealnie wpasuje się do Twojego wystroju wnętrza. Tego typu model wyróżnia biały kolor, a jego tubowa forma kloszy dodatkowo podkreśli charakter wnętrza. Oświetlenie charakteryzuje się wytrzymałością dzięki wykonaniu z metalu, a jego wymiary - 100 cm długości, 5 cm szerokości oraz 11 cm wysokości ułatwiają dopasowanie produktu do każdej przestrzeni. LAMPA SUFITOWA LOGAN 4571 4 PŁ 4XGU10 BIAŁA łączy w sobie elegancki wygląd i funkcjonalność, gwarantując idealny klimat i przytulne wnętrze. Ten produkt to synonim oświetlenia i estetyki, z którego będziesz zadowolony każdego dnia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 100 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LOGAN |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektorowa logan 4571 4 pł 4xgu10 biała
Nr kat. 100342690
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



